Puchar Świata przybył do Argentyny: kiedy i gdzie odwiedzić

Puchar Świata to trofeum, które każdy gracz chce zdobyć. Niektórym udało się poczuć najpiękniejszą złotą atmosferę w tym sporcie. Inni są chętni. jednakże, Na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze pojawi się nowa okazja Dla tych, którzy kontynuują działalność.

ale, W ramach Trophy Tour Mistrzostw Świata FIFAresztkiIA przybył do Argentyny we wtorek 25 października. Zostanie pokazany w Buenos Aires, a dokładniej w Krajaby obywatele Argentyny mieli wyjątkowe doświadczenie.

dla tej części, Javier Meza„W tym roku jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść oryginalne Mistrzostwa Świata FIFA do Argentyny” – potwierdził starszy wiceprezes ds. marketingu firmy Coca-Cola w Ameryce Łacińskiej, która organizuje turniej. W ten sposób podkreślił, że „wycieczka jest wyjątkową okazją w życiu Wypróbuj najsłynniejszą ikonę w piłce nożnej i podziel się swoją pasją do gry”.

Mistrzostwa Świata Był już obecny w 23 krajachPo rozpoczęciu trasy koncertowej w maju tego roku w Dubaju. The Kraje, które były gospodarzami Mistrzostw Świata Są to: Korea Południowa, Japonia, Australia, Iran, Ghana, Senegal, Kamerun, Maroko, Tunezja, Portugalia, Hiszpania, Chorwacja, Serbia, Polska, Holandia, Dania, Niemcy, Belgia, Francja, Walia, Anglia, Meksyk i Brazylia.

hrabia Argentyna, Przed lądowaniem w Katarze jest jeszcze siedem krajów, do których trzeba się udaćNa tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. gdy? Niedziela 13 listopada.

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Argentynie

Od tego wtorku 25 do czwartku 27Argentyńczycy będą mogli cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem w La Rural, w Avenida Sarmiento 2704. Będą mogli zwiedzać nieruchomość w zasięgu Godziny otwarcia są od 9 rano do 20 wieczorem..

Osoby, które będą miały okazję uczestniczyć w wydarzeniu będą mogły:

  • Zrób zdjęcie z Mistrzostwami Świata
  • Przeżyj wyjątkowe doświadczeniam.in. mecze piłki nożnej, gry w wirtualnej rzeczywistości, kino 360 stopni

Puchar dotarł we wtorek do Buenos Aires

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą zakupić bilety Kupując Coca-Colę bez cukru w:

  • supermarkety
  • McDonald’s
  • Zamówienia teraz

Z jakich materiałów wykonany jest Puchar Świata?

Chociaż został zaprojektowany przez Włocha Silvio Gazzaniga, Puchar Świata Został wykonany w 1973 roku przez Bertoni GDE Srl w Mediolanie.

Wykonany z 18-karatowego złotaobok baza malachitowa i Reprezentacja dwóch ludzkich postaci posiadania ziemi. Na około Waży 6 kilogramówz czego około 5 kilogramów czystego złota.

Tylko byli mistrzowie świata lub szefowie państw Z krajów, w których mieszkasz, będziesz mógł poczuć i dotknąć najpopularniejszej atmosfery pucharowej.

Meksyk 1986, ostatni raz Argentyna dotknęła kubka rękami

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.