Puchar Świata przybył do Meksyku, a kibice, którzy przyjadą na turniej, mają „darmową” przepustkę przez Arabię ​​Saudyjską

Puchar Świata przybył do Meksyku, a kibice, którzy przyjadą na turniej, mają „darmową” przepustkę przez Arabię ​​Saudyjską

Chociaż pozostało ponad miesiąc Katar 2022 Na tym skupia się uwaga, kalendarz argentyńskiego zespołu naznaczony był kilkoma znaczącymi kamieniami milowymi.

Pierwszy, powiedział… Leo MessiNaucz się żyć bez niego w zespole, chyba że pokutuje tak, jak oczekują jego fani.

Na ławce gwarantowana jest ciągłość trenera, Lionel Scalonibez względu na to, co się stanie, zgodnie z zapowiedzią AFA.

Byłoby to coś, co nie wydarzyło się od cyklu Marcelo Bielsaw latach 1999-2004, z eliminacją w pierwszej turze.

Na tej drodze, w 2024Reprezentacja narodowa będzie bronić tytułu, który Brazylia zdobyła na terytorium Ekwadoru, kiedy Puchar Ameryki.

Wtedy będzie kolej Kwalifikacje w USA, Meksyku i Kanadzie 2026To turniej, w którym Ameryka Południowa zdobędzie 6 i pół miejsca. Zakłada się, że ocena nie będzie szokująca, wręcz przeciwnie.

Nadchodzące Mistrzostwa Świata będą miały dla Argentyńczyków bardzo szczególną treść emocjonalną, ponieważ jego historia jest na dwóch z trzech stadionów Diego Maradona.

Jego upadek i oddanie jako legenda, gdy turniej się rozpocznie, minie dokładnie 40 lat.

Ze swojej strony Europejczycy dostaną już zainstalowaną Ligę Narodów i nową wersję euro. W międzyczasie, na poziomie politycznym, spróbują ponownie zorganizować mundial.

Pozostałe kontynenty będą również organizować własne turnieje regionalne i kwalifikacyjne do podróży po Ameryce Północnej, ale faktem jest, że błyski na piłkarskiej planecie wskazują najpierw na Europę, a później na Amerykę Południową.

Ale mimo wszystko wciąż brakuje Kataru 2022.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *