Rachel Ziegler będzie poprzedniczką Katniss Everdeen w prequelu „Igrzysk śmierci”

Aktorka „West Side Story” zagra Lucy Graybeard, hołd dla młodej kobiety z 12. Dystryktu (Reuters / Mario Anzoni)

Film z adaptacji Pieśń ptaków śpiewających i węży (pieśń ptaków śpiewających i węży) W końcu znalazła swojego bohatera. Kilka dni po potwierdzeniu Tom Blyth Coriolanus Snow będzie w przyszłym prequelu do Igrzyska głodoweLionsgate to ogłosił Rachel Ziegler (Historia po zachodniej stronie) zmieni się Lucy Szary Ptakpozdrawia młodych mężczyzn z Dwunastego Dystryktu, którzy na zawsze zmienili konkurencję i byli pierwszym wielkim buntownikiem tego wszechświata, na długo przed Katniss Everdeen.

[Más series y películas que te recomendamos en Qué puedo ver]

Akcja rozgrywa się na dziesiątki lat przed wydarzeniami z oryginalnej trylogii Susan Collins s Podąża za 18-letnim Snowem w jego podróży, aby zostać odnoszącym sukcesy nauczycielem. Nosi ciężar bycia wielką nadzieją swojego rodu, ponieważ ta dumna rodzina popadła w niełaskę po wojnie na Kapitolu. Zbliża się dziesiąta edycja Igrzysk śmierci i Zostaje przydzielony do kierowania Lucy, 16-latką, która służy jako hołd dla zubożałego 12. Dystryktu..

Przeszłość prezydenta Snowa zostanie omówiona w nadchodzącym filmie opartym na najnowszej książce Susan Collins.  (młyn dyfuzyjny)
Przeszłość prezydenta Snowa zostanie omówiona w nadchodzącym filmie opartym na najnowszej książce Susan Collins. (młyn dyfuzyjny)

W przeciwieństwie do Katniss – jej następcy i przywódcy buntu – i wyjaśnień, które podała Jennifer Lawrence, rola tej kobiecej postaci będzie miała znacznie większy wpływ wizualny, a jej misją nie będzie celowe zbuntowanie się, ale raczej zdarzenia zachodzą w niezamierzony sposób. od pierwszego dnia, Lucy Szary Ptak Udowodniła, że ​​przyciąga uwagę swoim osobistym show: była piosenkarką i nosiła świetne kostiumy. To na zawsze zmieniło perspektywę konkurencji, aby zrobić miejsce dla formatu bardziej zorientowanego na rozrywkę, ożywiając tym samym popularność Panem.

Jej śmiały wokal pozycjonował ją jako jedną z ulubionych, coś, czego Snow użył, aby zmienić szanse na jej korzyść i poprowadzić ją do zwycięstwa. Obaj tworzą bardzo bliską więź w wyścigu o zwycięstwo, ponieważ w końcu odkryjemy nawzajem swoje prawdziwe motywy. Kim jest ptak śpiewający, a kim wąż?

Tom Blythe, gwiazda "Chłopiec Billy"Zagra razem z Zeglerem jako Young Snow.  (EPIX)
Tom Blythe, gwiazda „Billy the Kid”, występuje razem z Zigglerem jako Young Snow. (EPIX)

Franciszek Wawrzyniec (szef w ogniu i częściowe MukingjayFilm zostanie ponownie wyreżyserowany i wyprodukowany wraz z Niną Jacobson i Bradem Simpsonem. Jeśli chodzi o wybór Zieglera, Nathan Kahana, prezes Lionsgate Motion Picture Group, powiedział w oficjalnym oświadczeniu: „Kiedy czytasz książkę Susan, jej inteligencja emocjonalna, sprawność fizyczna, potężny głos i determinacja błyszczą dzięki Lucy Gray. Rachel uosabia to wszystko. umiejętności — to ona jest wyborem. Optymalizacja dla Lucy Gray.

Szybki awans Rachel Ziegler w Hollywood

Amerykańska gwiazda ma kolumbijskie i polskie pochodzenie Rachel Ziegler21 lat, Niedawno zadebiutowała na dużym ekranie rolą Marii Vazquez Historia po zachodniej stronie (2021) reżyseria Steven Spielberg. Nie minęło dużo czasu, zanim została ponownie zarezerwowana na wysokobudżetowy film, kiedy została wybrana jako tłumacz Królewna Śnieżka dla niego Akcja na żywo lub bezpośrednie wydarzenie Z Disney który jest obecnie w trakcie kręcenia. Aby ukoronować ten szybki wzrost w swoim filmie, będzie częścią głównej obsady filmu z serii Igrzyska głodowe Który ułoży się w porządku chronologicznym przed tym, co wydarzyło się w czterech odcinkach serialu.

W filmowej trylogii Donald Sutherland ma za zadanie wcielić się w bezwzględnego antagonistę.  (Lwia Brama)
W filmowej trylogii Donald Sutherland ma za zadanie wcielić się w bezwzględnego antagonistę. (Lwia Brama)

Czytaj:

prequel do Igrzyska głodowe Wybierz aktora, który zagra Young Snow
Niesamowita obsada Wszystko wszędzie w tym samym czasie: święto gatunku kina
NauczycielSzokujące pierwsze spojrzenie na Bradleya Coopera z Carey Mulligan w Leonard Bernstein Bio

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.