„Raj” nadchodzi nowy argentyński film animowany

Następna 8 września pierwszy pokaz „raj”, Film Fernando Siriani i Federico Presser. Film obraca się wokół historii miłosnej, która śmiertelnie zainfekowała najważniejszą organizację przestępczą działającą w mieście Rosario na początku XX wieku, „La Chicago of Argentina”.

Akcja rozgrywa się w Rosario w 1926 roku. Magdalena i Anna Schelko przyjeżdżają do Rosario z Polski z obietnicą nowej przyszłości. Oszukani, wpadną w ręce „Abramow” Organizacja przestępcza prowadzi największy pierścień prostytucji w mieście. Świadectwo najboleśniejszych historii o miłości, zemście, zdradzie i śmierci, jakie wydarzyły się w „Chicago Argentyny”.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości prasy

syryjski Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, aw 2010 roku założył firmę NOMAD, która szybko stała się standardem w produkcji filmów na żywo wraz z efektami wizualnymi i animacją. Był odpowiedzialny za produkcję kilku filmów m.in „XXY”, „Będą smoki”, „Chłopiec-ryba”, „Janka i duch wulkanu”, „Patoruzito”, „Wielkie piekło” i więcej.

prasowaczZe swojej strony jest w branży animacji od ponad 15 lat, a niektóre jego prace były nagradzane na ważnych międzynarodowych festiwalach. Obecnie jest dyrektorem Mcfly Studio i Luty Art Studio, obu bardzo wpływowych studiów w okolicy. „raj” To cecha jego debiutu.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości prasy

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.