Ranking Netflix w Argentynie: to obecnie najpopularniejsze filmy

Ranking Netflix w Argentynie: to obecnie najpopularniejsze filmy

Postęp nowej technologii milenijnej w połączeniu z pandemią koronawirusa, która uderzyła w poziom międzynarodowy, skłoniły obywateli do poszukiwania Nowe sposoby na cieszenie się kinem W zaciszu domu.

W rezultacie narodziło się wiele platform streamingowych, Podobnie jak w przypadku Netflixaktóra skorzystała z szerokiego katalogu produkcji i trafiła w gusta użytkowników.

Wyróżnij się z tego katalogu Te dziesięć filmówKtóry zyskał sławę i stał się tematem rozmów w ostatnich dniach.

Oto lista najczęściej oglądanych argentyna netflix:

1. zemsta teraz

Popularna Drea chce zemścić się na swoim chłopaku za ujawnienie jej sekstaśmy, a przeniesiona uczennica Eleanor nawiedza plotka. Po niespodziewanym spotkaniu oboje postanawiają pomóc sobie nawzajem, aby zemścić się na swoich prześladowcach.

dwa. Olejek różany

Aby przywrócić zmysł węchu i emocje kochankowi, inspektor łączy siły z perfumiarzem, który wykorzystuje zabójcze metody, aby stworzyć idealny zapach.

3. byłem sławny

Vince, zdesperowana była gwiazda popu, która marzy o powrocie. Improwizowane jam session z młodym autystycznym perkusistą „Stevie” zapoczątkowuje nieoczekiwaną przyjaźń między dwoma niezrozumianymi muzykami.

cztery. nierozerwalny

Felipe, zamożny biznesmen, który w wyniku wypadku doznał czterokończynowości, szuka asystentki terapeutycznej. Pojawia się kilka wysoko wykwalifikowanych osób, ale postanawia przejąć asystenta ogrodnika, Tito, który postanawia zrezygnować. Tito nie zbliża się nawet do spełnienia warunków wymaganych do takiej pracy, co natychmiast zauważają bliscy Felipe: Veronica i Yvonne, jego gospodyni, ale Felipe pozostaje stanowczy w swojej decyzji. Tito jest jedyną osobą, której od dawna nie traktował życzliwie. Nowa wersja francuskiego filmu Nietykalni (2011).

5. Niewidzialny człowiek

Dwa tygodnie po ucieczce z toksycznego romansu z bogatym i wybitnym naukowcem Adrianem Griffinem, Cecilia jest przekonana, że ​​Adrian pojawi się lada chwila… dopóki nie otrzyma listu z informacją o samobójstwie jej byłego partnera.

6. Przygody Doktora Doolittle

Po utracie żony siedem lat temu, dr John Doolittle, słynny weterynarz i weterynarz, zamknął się za murami swojej rezydencji, zostawiając sobie tylko kolekcję egzotycznych zwierząt. Ale kiedy młoda królowa poważnie zachoruje, Doolittle musi niechętnie porzucić życie pustelnika i wyruszyć w epicką przygodę na mityczną wyspę w poszukiwaniu lekarstwa, odzyskując poczucie humoru i odwagę, gdy spotyka swoich dawnych wrogów. Odkryj wspaniałe stworzenia.

7. bez limitów

Czynnik DGSE jest diagnozowany jako śmiertelna choroba. Jednak daleki od zwolnienia, służby wywiadowcze kontaktują się z nim, proponując mu umowę: eksperymentalne leczenie w zamian za przydział zadań. Libérati przyjmuje ofertę tej tajemniczej tajnej organizacji rządowej o nazwie Hydra. Ponadto w ten sposób będzie mógł zbliżyć się do swojej córki Loli, temperamentnej 15-latki, swojej byłej żony Alexandry oraz swojej siostry Juliet, policjantki z wydziału zabójstw.

8. Szkoła katolicka

W dzielnicy mieszkalnej Rzymu znajduje się znana szkoła katolicka, w której kształcą się dzieci z wyższej klasy średniej. Rodziny czują, że w takim środowisku ich dzieci będą mogły dorastać chronione przed zgiełkiem społeczeństwa, a rygorystyczna edukacja otworzy drzwi do świetlanej przyszłości. W nocy z 29 na 30 września 1975 r. ten zamek o nienagannych wartościach zawalił się pod ciężarem jednej z najokropniejszych zbrodni tamtych czasów: masakry w Cercio.

9. Matylda

Matilda Wormwood jest bardzo inteligentną i dociekliwą młodą dziewczyną, w przeciwieństwie do jej gorliwych rodziców, którzy często ją ignorują. Gdy dorośnie, odkrywa, że ​​ma moce telekinetyczne, aż pewnego dnia nauczyciel uczy go, że może użyć tych mocy, aby pomóc swoim przyjaciołom. W dodatku osoby, które już wtedy uniemożliwiały mu życie, poniosłyby konsekwencje.

10. szeroki szczyt

Maciej Berbeka po raz pierwszy wszedł na Broad Peak zimą w 1988 roku, unikając o cal śmierci. Andre Zawada, lider kampanii, deklaruje wielki sukces. Gdy tylko wrócili do Polski, okazało się, że Maciej „sam” dotarł na szczyt Roki, który jest o dwadzieścia trzy metry wyższy od faktycznego szczytu.

* Niektóre tytuły mogą się powtarzać w kolejności, ponieważ są to różne odcinki lub sezony i mogą nie zawierać opisu, ponieważ platforma go nie udostępnia.

Więcej seriali i filmów polecamy w Co mogę obejrzeć?

Netflix i wojna strumieniowa

Ze względu na swoje seriale i filmy Netflix stał się królem streamingu. (AFP)

Netflix stał się w ostatnich latach najważniejszą platformą streamingową Jego sukces skłonił większość firm rozrywkowych do promowania własnych platform, takich jak między innymi Disney+ i HBO.

w każdym razie Zaczęło się jako firma, która świadczyła usługi wypożyczania płyt DVD za pośrednictwem poczty, w 2011 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, oferując swój katalog za pośrednictwem transmisji na żywo w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Rok później dotrze też do niektórych krajów europejskich, a później do Azji.

W 2011 roku firma rozpoczęła produkcję własnych treści, które rozpoczęły się od udanej serii papierowy domco skłoniło ją do założenia własnego studia w 2016 roku. Do 2018 roku będzie ono określane jako globalna sieć telewizji online.

Wcześniej, 16 stycznia 2014 roku, nadszedł jeden z największych momentów Netflixa: Być nominowanym do Oscara po raz pierwszy w swojej historii Z dokumentem Kwadrat.

Jej katalog obejmuje filmy nagrodzone Oscarami, wielokrotnie nagradzane i wirusowe seriale, takie jak gra w kalmaryczyli ważne produkty w języku hiszpańskim, takie jak Kradzież pieniędzy s elita.

Według najnowszych danych wydanych przez samą firmę, po osiągnięciu chwały podczas epidemii, ogłoszono to W pierwszym kwartale 2022 r. straciła 200 tys. użytkowników, co jest najsilniejszym ciosem, jaki firma otrzymała od dekady. Niektóre z przyczyn tej awarii to udostępnianie haseł i zwiększona konkurencja.

To jednak nie wszystko, bo firma streamingowa szacuje, że w drugim kwartale 2022 roku straci dwa miliony kont, więc ten rok ma być najgorszy w swojej historii.

pływ"
Najwięksi nadawcy walczą o miano numer jeden. (Ilustracja: Annaleigh Tapia)

Jak zrobić Netflix lub Teleparty?

Impreza z Netflixaznany również jako TelepartyStała się jedną z najpopularniejszych aplikacji, która dała platformie streamingowej dodatkową zaletę, pozwalając użytkownikom to zrobić Oglądaj te same treści w tym samym czasie z przyjaciółmi, partnerem lub rodziną, nawet jeśli nie znajdują się w tej samej przestrzeni.

Stworzone jako rozszerzenie Google, narzędzie to łączy w sobie możliwość jednoczesnego przesyłania strumieniowego z puszką wiadomości tekstowe Gdzie uczestnicy mogą dzielić się swoimi pomysłami w czasie rzeczywistym.

Chociaż to narzędzie nie jest rozwijane przez Netflix, to wystarczy Przejdź do strony Teleparty A Zainstaluj rozszerzenie Google Chrome. Po zainstalowaniu musisz otworzyć konto, zagrać w to, co chcesz zobaczyć i kliknąć ikonę Netflix Party (NP), która zmieni kolor na czerwony, a następnie dać opcję „Start Party”, która zapewni link, który można udostępnić innym ludzi do przyłączenia się.

Czytaj:

Więcej wiadomości

zabawa

Więcej o Netflixie

Więcej o transmisji

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *