Ranking Netflix w Hiszpanii: 10 najczęściej oglądanych filmów dzisiaj, niedziela, 23 stycznia

Nie ma nic bardziej nudnego niż niekończące się wyszukiwanie filmów na Twojej platformie streamingowej. pływ ulubiony.

To jest jasne Netflix, ponieważ zawiera listę Najnowsze trendy w Twoich produkcjach filmowych. Tam są one uporządkowane w czasie rzeczywistym zgodnie z preferencjami użytkowników. Lepiej więc położyć się na kanapie i cieszyć się tym, co najlepsze w siódmej sztuce.

1. królewskie traktowanie

Historia opowiada o Izabeli i księciu Thomasie. Izabela ma własny salon i nie boi się rozmawiać o tym, co ma na myśli, podczas gdy książę Tomasz rządzi własnym krajem i zamierza wyjść za mąż z obowiązku, a nie z miłości.

2. Monachium w przededniu wojny

Jesień 1938. Europa na krawędzi wojny. Podczas gdy Helter przygotowuje się do inwazji na Czechosłowację, brytyjski premier Neville Chamberlain (Jeremy Irons) desperacko poszukuje pokojowego rozwiązania. Młody brytyjski urzędnik Hugh Legatt (George McKay) jedzie do Monachium na nadzwyczajną konferencję, w której jest również niemiecki dyplomata Paul von Hartmann (Jannis Niehuner). Paul jest byłym kolegą Hugh od czasu jego pobytu w Oksfordzie. Gdy oboje widzą, czy można uniknąć wojny i jakim kosztem, obaj przyjaciele znajdują się w centrum politycznego spisku, którego życie może być zagrożone.

3. nie szukaj

Kate Dipasky, absolwentka astronomii, i jej profesor, dr Randall Mindy, odkryli coś zaskakującego i niebezpiecznego. W Układzie Słonecznym krąży kometa, która uderzy bezpośrednio w Ziemię. Pomimo wszystkich jego prób ostrzeżenia rządu i ludzi, ludzkość wydaje się gotowa na żart. Z pomocą dr Oglethorpe, Kate i Randall wyruszą w podróż medialną, która zabierze ich z Białego Domu do najbardziej szalonego porannego programu telewizyjnego, aby spróbować uświadomić światu, że niedługo umrą.

4. bezwstydnie

Powieściopisarz Grace Miller ma instynkt, jeśli chodzi o znalezienie motywu… i będzie potrzebować swojej wiedzy, aby pomóc rozwiązać sprawę morderstwa swojej siostry.

5. Riverdance – animowana przygoda

Irlandzki chłopiec Keegan i Hiszpanka Moya podróżują do mitycznego świata Megaloceros Giganteus, który uczy ich doceniać Riverdance jako celebrację życia.

6. Jak zakochałeś się w gangsterze

Tajemnicza kobieta opowiada o wzlotach i upadkach Nikodima „Nikosa” Skotarczaka, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Zainspirowany prawdziwą historią.

7. Maria (i inni)

Od śmierci matki, gdy miała 15 lat, Maria opiekowała się ojcem i dwójką rodzeństwa. Odpowiedzialna i opanowana, zawsze była filarem rodziny i jest z niej bardzo dumna. Kiedy więc jej ojciec nagle zakochuje się w swojej pielęgniarce i ogłasza zbliżające się zaręczyny, Maria czuje, że jej życie się rozpada. W wieku trzydziestu pięciu lat i bez chłopaka w zasięgu wzroku, musi odważyć się zmienić swoje przeznaczenie.

8. czerwony alarm

Kiedy Interpol wysyła „czerwony alarm”, oznacza to, że policja na całym świecie musi być w pogotowiu, aby złapać poszukiwanych przestępców. Wszystkie alarmy wybuchają, gdy lekkomyślny napad łączy najlepszego agenta FBI (Johnson) z dwoma rywalizującymi przestępcami (Gadot i Reynolds). Zbieg okoliczności, który sprawi, że stanie się nieprzewidywalne.

9. nabiegły krwią

Ray Garrison, znany również jako Bloodshot, został wskrzeszony przez Rising Spirit Technologies dzięki zastosowaniu nanotechnologii. Próbując odzyskać pamięć, Ray próbuje wrócić do tego, jaki był przed wypadkiem, który spowodował u niego amnezję. Film na podstawie komedii „Odważni”, napisanej przez Kevina Vanhawka, Dona Perlina i Boba Leightona.

10. Matka – Android

Georgia i jej chłopak Sam wyruszają w zdradziecką podróż, aby uciec ze swojego kraju, który toczy nieoczekiwaną wojnę ze sztuczną inteligencją. Na kilka dni przed przybyciem pierwszego dziecka para musi dzielnie zjednoczyć Ziemię Niczyją, twierdzę powstania robotów, w nadziei na osiągnięcie bezpieczeństwa przed urodzeniem.

Czy wiedziałeś o popularności filmów Netflix?

Na tej platformie pojawia się coraz więcej wizualizacji, a użytkownicy nie robią nic poza Daj dobre oceny O oglądaniu produkcji kinowych. Jakie niespodzianki czeka Netflix na najbliższą przyszłość? Jakie będą plany na ten rok?

Bądź na bieżąco, wkrótce się dowiemy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.