Rao Alejandro zaprezentował „Hunterowi” z „tiraera” przeciwko Jhay Cortezowi | muzyka | zabawa

Hunter jest odpowiedzią Rauwa Alejandro na „tiraera” Corteza zamieszczonego 17 grudnia, remiks (remiks) „Sí, Pepe”.

EFE

Portorykański artysta miejski Surowy Alejandro Prześlij jego nową piosenkę i teledysk Człowiek rybak, „tiraera” (słowny atak poprzez teksty) przeciwko rodakowi J. Cortezowi.

Człowiek rybak jest odpowiedzią Rao Alejandro na „tiraerę”, którą Cortez opublikował 17 grudnia i remiksować (Remix) „Sí, Pepe” i jest szeroko komentowany w sieciach społecznościowych.

W „Sí, Pepe” Cortez wspomniał o piosenkarzu i przyjacielu Rauw, Alejandro, Rosalii, oraz o albumach jego rodaka „VICE VERSA” i „Afrodisiaco”.

Wcześniej Rao odpowiada w „Hunter”: „Afrodyzjak i Vice Versa wciąż są na listach przebojów. Twój album był używany jako Frisbi i nikt go więcej nie słyszał”.

„Łowca” ma czas trwania 4:56 minut.

„Odkryłem, że ogłoszona przez nas trasa nie jest kompletna” – kontynuuje Rowe, który krytycznie odnosi się do pojawienia się Corteza na okładkach kilku popularnych magazynów, takich jak Magazyn Vogue s tocząca się skała, ale to „Gdzie śpiewamy, nikt cię nie zna”.

Dla porównania zauważył, że podczas swojej pięciomiesięcznej trasy koncertowej zagrał ponad 100 koncertów, w tym cztery w kolejnych dniach w Coliseo de Puerto Rico.

Krytykuje również temat 911Grany przez Corteza, został napisany nie tylko przez portorykańskiego artystę Urbana Morę.

„Jesteśmy tutaj i nie ukrywamy się. Daj mi znać, »żeby się zobaczyć«”, Rauw woła swojego kolegę, na wypadek gdyby była szansa, by się odezwać i odłożyć na bok muzyczną kłótnię.

Artysta zakończył wideo bezpośrednim i ostrym przesłaniem dla Corteza: „To czas świąt Bożego Narodzenia i chcę dać chłopcu trochę wskazówek, wiesz, że jego kariera została na tym zbudowana. Nie trzeba wspominać o niczyjej żonie. z błędami”.

Podobne „tiraery” miały miejsce od początku łacińskiego gatunku miejskiego między innymi między Hectorem „Ojcem”, Don Omarem, Polaco y Tempo, Residente y Tempo, Cosculluela i Ñengo Flow, chociaż większość z nich już zawarła pokój. (mi)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.