RBD otwiera drugą randkę w Foro Sol na koncert w CDMX

RBD otwiera drugą randkę w Foro Sol na koncert w CDMX
RBD otwiera drugą randkę w Foro Sol na koncert w CDMX
RBD otwiera drugą randkę w Foro Sol na koncert w CDMX. Zdjęcie: Ciemnia

RBD Ogłosiła, że ​​będzie miała akta Drugi koncert w tym Seul Forum w Mexico City jako część on wrócił od Anahi, Maite Pironi, Dulce Maria, Cristian Chavez i Christopher Aukermann Dla mnie scenariusze Jako grupa, do której ich zabrała SukcesObok płaszcz herreraKilka lat temu.

Kiedy będzie drugi koncert RBD w Foro Sol?

Poprzez oficjalne sieci RBDi ogłosił, że tłumacze takich przedmiotów „to serce” Wiem Zostanie zaprezentowany nie tylko 1 grudniaale dalej 30 listopada w tym Forum Słońca Na Stolica Meksyku.

„Wow! Z radością ogłaszamy nową datę w naszym ukochanym Meksyku: 30 listopada, Foro Sol”

Zgodnie z oczekiwaniami, Obserwujący Wybucham radością po ogłoszeniu RBDchociaż są tacy, którzy dołączyli do wymagania od Więcej dat w innych Państwaco doprowadziło do sytuacji Dulce María żałuje kilka dni temu, że nie była w większej liczbie miast.

Więcej koncertów w Brazylii „,” RBD w Porto Alegre „,” Hiszpania czeka na Ciebie „,” Możesz wziąć wszystkie nasze pieniądze, ale możesz przynieść nowe daty tutaj w Brazylii, w innych miastach i regionach „,” Hiszpania, Polska , Słowenia, Chorwacja Serbia, czekamy na Ciebie w Europie.są częścią komentarzy, które można przeczytać w sieciach społecznościowych.

Kiedy można kupić bilety?

w wysyłaniu Oszczędność miejscaktórego piosenki, miesiące temu, doszły do platformy cyfroweinformuje się, że tak będzie 26 stycznia Kiedy są bilety Przedsprzedaż A ich fani mogą otrzymać przepustki na ponowne spotkanie 10 lat po twoim pożegnanie I gdzie go zabraknie Poncho Herrera, który powiedział, że nie będzie go tam z powodów zawodowych.

  • podczas sprzedaż publiczna The 27 stycznia

Więcej dat tras koncertowych „Soy Rebelde”.

poza tym Nowe spotkanie do Meksykw sieciach społecznościowych dla RBD Udostępniajcie, że będzie też więcej oferuje w dużych miastach Zjednoczone państwo, Kraj, który jest również częścią tego zwrotu, w którym post maite perroni, który w nadchodzących miesiącach Po raz pierwszy zostaniesz mamą.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *