Real Madryt żegna się elegancko z „La casa de papel”

Tysiące ludzi zgromadziło się w Pałac Vestalegre z Madryt strzelać ogniem „Kradzież pieniędzy’, hiszpańska seria, która rozpoczęła swoją podróż w 2017 roku, która stała się globalny sukces, oprócz żądania jego części, a konkretnie od Alicia Sierra (Nawja Nimri).

„Alicia Sierra zasługuje na serial dla siebie, jest świetną postacią i naprawdę podobało nam się, jak ją rozwijali przez te dwa sezony, ale uważamy, że Rola Jeśli ktoś zagłębi się głębiej, będzie to właściwy krok”, powiedział EFE kilka młodych kobiet, które otwarcie przyjechały z Włoch na wydarzenie, które w krótkim czasie stało się trendem na Twitterze.

Z kolei grupa znajomych, którzy przyjechali z Barcelony i Ledy, a także kilku chłopców z Polski, zapytała twórców Riwwan a Jak na przykład (Ursula Corbero), Nairobi (Alba Flores) i Berlin (Pedro Alonso). Zauważyli: „Nie wiem, jak mogą to zrobić, ale aby to zrobić, chcemy, aby obaj wrócili do życia, nawet w innym podciągu”. Wszystkie się przydały maski, czerwony kombinezon lub łańcuszkowe bluzki i koszule.

Spośród ponad 5000 osób obecnych w Pałacu Vestalagre tylko około 150 było szczęściarzami, którym udało się dotrzeć do czerwony dywan, który odbył się przed wydarzeniem, prezent, który chciałbyś podarować Netflix dla tych Obserwujący Byli pierwsi. „Jestem tu od dziesiątej rano w kolejce” – zauważyły ​​dziewczyny, które przyjechały z Kordoby, Malagi i Sewilli.

Inni zaczęli ustawiać się w kolejce o 12:00, ponieważ pochodzili z różnych części Hiszpanii. „Dziś rano przyjechaliśmy z Ponferrady i przyjechaliśmy prosto, aby ustawić się w kolejce Wydarzenie Byłoby warto, a tym bardziej, gdybyśmy mogli zobaczyć aktorów z bliska „- odpowiedzieli. Wcześniej było kilka meksykańskich dziewczyn, które zapoznały się z wydarzeniem na kilka dni przed jego obchodami.

Nie chcieli też przegapić tego spotkania dużego gangu złodziei niektórych z Figury z przemysł podrzędny Kim jestoraz telewizji i muzyki, takich jak między innymi Sara Socas, Lola Rodríguez, Marta Sango, Jordi Cruz, Pablo Alborán, Dulceida czy Lali Espósito.

„Papierowy Dom: Dziedzictwo”, Jak nazwali wydarzenie, zaczęło się po 21:15 (czasu lokalnego) występem wokalistki Cecilii Kroll, która przez te wszystkie lata oddała głos liderce serii piosenką My Life Goes On z towarzyszeniem fortepianu nagranym przez Manela Santistebana.

jeden z duże nieobecności była noc Alba FloresKto wysłał wszystkim wideo z podziękowaniami Fani Z serialu, który towarzyszył mu od dawna i wspominał cudowne chwile, jakie przeżyli w ciągu tych pięciu lat z zespołem, teraz jego rodziną. Oprócz Rodrigo de la SernaKto nie mógł przyjechać do Madrytu.

Przed gwiezdnym pojawieniem się nauczyciel (Alvaro Morte), który ukrył się na widowni z A maska ​​dali W obliczu zaawansowanej wokalistki Becky G – przez wideo – stworzyła własną wersję piosenki Bella ChowHymn oporu będzie dostępny 1 grudnia platformy.

Chociaż niewątpliwie moment, w którym Pałac Vestaliger zatrząsł się najbardziej, od wiwatów i okrzyków publiczności, był moment pojawienia się aktora Pedro AlonsoI Berlin W serii, która przyszła w ostatniej chwili, aby zapewnić dobre wieści: Rola Z „La casa de Papel”, „Berlin” i Wydanie koreański wyobraźni.

Jako ostatni akcent tej uroczystości, cała obsada serialu zebrała się na scenie, by zaśpiewać Bella Ciao, podczas gdy bilety zostały wyrzucone w powietrze.

a Postęp z innego pogląd podrzędny nowe rozdziały Z serii, którą można było zobaczyć Palermo (De la Serna) negocjuje warunki z armią po śmierci kilku żołnierzy; Albo do zniszczonego Rio (Miguel Herran) wciąż czuć obecność Tokio.

Podobnie, niektóre zdjęcia były widziane podczas deszczu nauczyciel Na zewnątrz fałda ponownie skierowana do siebie, jak Alicia Sierra; Potem kolejna scena w Banku, w której Denver (Jaime Llorente) wyznaje swoją miłość do Manili (Belen Cuesta).

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *