Recenzja Magic Mike’s Last Dance: Blu-Ray

Przeanalizowaliśmy Blu-Ray w Cinemascomics Ostatni taniec Magic Mike’aFinał trylogii z Channingiem Tatumem w roli głównej

W Cinemascomics przeanalizowaliśmy krajową wersję na Blu-Ray of Magic Mike’s Last Dance, film pożegnalny dla postaci granej przez Channinga Tatuma (The Lost City), w którym ponownie występuje Steven Soderbergh (Logan Luck) w fotelu reżyserskim.

kinematografia Ostatni taniec Magic Mike’a Można go kupić w kopiach DVD i Blu-Ray w zwykłych punktach sprzedaży; Oprócz tego, że jest dostępny do wypożyczenia i sprzedaży cyfrowej. Film jest dystrybuowany przez Warner Bros. Zdjęcia (2023) w formie fizycznej autorstwa Arvi Licensing w naszym kraju.

streszczenie:

Magic Mike Lane powróci na scenę po długiej przerwiePonieważ nieudany biznes go zrujnował i musiał pracować jako kelner na Florydzie. Teraz jego celem jest ostatni wielki występ, więc Mike pojedzie do Londynu w towarzystwie bogatej kobiety, która złoży mu ofertę nie do odrzucenia, choć pełną wątpliwych okoliczności.

Channing Tatum w butach Magiczny Mike, w towarzystwie Salmy Hayek (Eternal), Caitlin Gerrard (Naznaczony: Ostatni klucz), Alana Coxa (Tajemnica piramidy), Nancy Carroll (Father Brown), Christophera Villiersa (Pierwszy muszkieter), Vicki Pepperdine ( Goodbye, Christopher Robin) i Christie Amri (siostra), między innymi. Kasetę wyreżyserował Steven Soderbergh, który wyreżyserował już pierwszą część w 2012 roku, ze scenariuszem podpisanym przez Red Caroline, odpowiedzialnego za scenariusze trzech części serii.

Producentami filmu są Nick Wechsler, Gregory Jacobs, Channing Tatum, Red Caroline i Peter Kiernan. podczas gdy Julie M. Anderson jest producentem wykonawczym. Zakulisowy zespół kreatywny Soderbergha obejmuje scenografa Pata Campbella (The Bastard Son & The Devil Himself), projektanta kostiumów Christophera Petersona (Irlandczyk) oraz kierownika muzycznego Season Kent (Let Them Talk); Opieramy się na choreografiach Allison Faulk i Luke’a Broadlicka, którzy już regularnie grają w serii Magic Mike.

Taśma trwa około 112 minut i nie jest zalecana dla dzieci poniżej 12 roku życia. Film jest pokazywany na własnym wydaniu Blu-Ray z dodatkową zawartością, którą przeanalizowaliśmy w Cinemascomics, bez spoilerów.

Specyfikacja:

Blu-ray:

Czas trwania: 1 godzina 52 minuty
1080p — Full HD — 16 x 9 — 2,39:1
Dźwięk w formacie Dolby Digital 5.1: hiszpański, czeski, włoski, niemiecki i angielski. Dolby Digital 2.0: Niemiecki dźwięk opisowy. DTS-HD Master Audio 5.1: angielski.
Pliki z napisami: hiszpańskie, norweskie, polskie, szwedzkie, czeskie, fińskie, duńskie, złożone chińskie i kantońskie. Kodowane dla Głuchych: angielski, niemiecki i włoski.

ciągnik:

Nowe ruchy Magic Mike’a:

Poprzez taniec stajesz się wizualną reprezentacją dźwięku lub rytmu, gdzie nie musisz komunikować się ze słowami, ale możesz poruszać się w tym uczuciu, mówi aktor Channing Tatum, który zaznaczył, że dali występ na żywo i chciał zrobić trzecią część.

Salma Hayek Pinault, która gra Maxandrę Mendozę, w tym trzecim odcinku przedstawia prawdziwą historię miłosną między dojrzałą kobietą a młodszym mężczyzną.

Z drugiej strony podkreślają istotne zaangażowanie choreografów Allison Faulk oraz Luke’a Broadlicka, który podkreślił znaczenie tańca w tym filmie, jako jednego z centralnych elementów narracji.

Z kolei odtwórca głównej roli potwierdza, że ​​jednym z jego warunków nakręcenia trzeciego sequela było to, że chciał, aby chłopcy, których znaleźli w występach na żywo, pojawili się w filmie. Ale wybór, kto pojawi się w filmie, był trudny, ponieważ jest wielu, którzy pracowali w różnych programach, podczas gdy inni wykluczyli pojawienie się, ponieważ uznali, że nie podołają temu zadaniu.

Na koniec pokazali nam, jak przygotowywali, ćwiczyli i filmowali ostatni taniec w deszczu i co oznaczał on nie tylko dla bohaterów, ale także dla aktorów, którzy wzięli udział w tej scenie, po miesiącach prób choreografii.

Usuń scenę:

Usunięta sekwencja z ostatniego segmentu zatytułowanego Edna rozszerzyła się.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *