Reina, polski miniserial, który w ciągu tygodnia wspiął się do pierwszej dziesiątki na platformie – ludzie online

Jeden z sugerowanych najlepszych zakładów Netflix Ostatnio odkrywa różne produkty z różnych krajów. Dobrą rzeczą jest to, że na całym świecie można przyjmować niespodzianki, jak w przypadku królowaA nowa polska mini seria na netflixie, który miał premierę 23 czerwca i już znajduje się na światowej czołówce platformy.

Piękna, oryginalna i „przygoda z samoakceptacją”. To jedna z definicji, które ta polska produkcja niesie ze sobą wspaniałym pigmentem. Od społeczności LGTBI, która zajmuje się rodzicielstwem, historia nie była przypadkiem, że została wydana w Miesiącu Dumy. Urzekł publiczność rodzinnym dramatem bohaterów oraz podróżą po Paryżu i Polsce, a także zyskał szacunek wszystkich użytkowników platformy.

Sam miniserial szybko znalazł się na liście 10 najlepszych programów telewizyjnych nieanglojęzycznych i miał zaskakującą liczbę Ponad 7,4 miliarda wyświetleń, która miała miejsce w dniach 27 czerwca – 3 lipca. Najciekawsze w serii jest to, że można ją zobaczyć w ciągu jednego dnia, ma tylko cztery rozdziały po mniej niż godzinę każdy. W tej chwili nie ma potwierdzonego drugiego sezonu.

O czym opowiada ta historia?

Historia opowiada, jaki był Selwester (Andrei Ciorin). emerytowany krawiec i Królowa Smoków Kto od 50 lat mieszka w majestatycznym Paryżu?, kiedy zdecydował się opuścić Polskę, swój rodzinny kraj, do którego przysiągł nigdy nie wrócić. Nieoczekiwana wiadomość skłoniła go do ponownego przemyślenia swojej obietnicy: jego córka, której nigdy nie spotkał, była chora i aby przeżyć, potrzebowała oddania nerki.

W całej tej historii dodaje się gniew jej córki, że czuje się opuszczona, a także niewinność i dobroć wnuczki; Przez którą poprzedni krawiec zamierza stworzyć nowy link i nie tylko Zaakceptuj to, kim jesteś, ale także zaakceptuj siebie.

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

uwagi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.