Revolut uruchomił darmowe konto bankowe dla freelancerów, które zwraca 1% wpłat

MADRYT, 21 września (prasa europejska) –

Revolut uruchomił specjalne Konto Zarządzania Dochodami, Płatnościami i Wydatkami skierowane do samozatrudnionych, indywidualnych firm, kontrahentów i samozatrudnionych, które obejmuje również kartę debetową z 1% zwrotem wszystkich dokonanych płatności.

Jak donosi aplikacja finansowa, która ma ponad 500 000 klientów handlowych, Revolut Pro umożliwia tym grupom zarządzanie pieniędzmi biznesowymi w „łatwiejszy, bardziej wydajny i wygodny sposób”, bez konieczności posiadania pełnego konta handlowego.

Konto bankowe, które jest bezpłatne i nie wymaga depozytu ani salda, będzie początkowo dostępne w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Polsce, Portugalii, Rumunii i na Litwie.

Co więcej, umożliwia szybkie i bezpieczne wysyłanie przelewów bankowych lub płatności natychmiastowych do banków zewnętrznych, a także na inne konta Revolut.

Revolut Pro umożliwia płatności wielowalutowe kartą fizyczną lub wirtualną, Google Pay i Apple Pay, a także przelewami bankowymi. Umożliwia także freelancerom natychmiastowe przyjmowanie płatności online za pomocą kodów QR, linków do płatności i tworzenie szablonów faktur.

Obecnie Hiszpania ma ponad 3 mln osób samozatrudnionych, których udział w PKB wynosi 15%, według szacunków Ministerstwa Pracy zawartych w narodowej strategii promowania samozatrudnienia.

Wyjaśnili jednak w Revolut, że zarówno samozatrudnieni, jak i indywidualni handlowcy lub pracownicy z dodatkowym dochodem są ograniczeni do zawierania złożonych rachunków zawodowych lub dalszego polegania na swoich kontach osobistych, bez możliwości rozróżnienia ich dochodów i wydatków w prosty sposób .

W tym kontekście „Właścicielka produktu” Revolut Pro, Maria Martí Garcia, podkreśliła, że ​​ogromny wzrost liczby freelancerów, artystów, blogerów i tym podobnych, w połączeniu z bardziej tradycyjnymi zawodami jednoosobowymi, „wywołał zapotrzebowanie na lepsze sposoby zarządzania przychodami i wydatkami dla osób pracujących we własnej firmie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Klientom o zaawansowanych potrzebach Revolut oferuje konto Revolut Business z dodatkowymi funkcjami korporacyjnymi, takimi jak zarządzanie zespołem, opcje płatności zbiorczych, integracja API oraz komunikacja z aplikacjami biznesowymi i księgowymi.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.