Rewolucja w handlu elektronicznym, która umożliwia kupowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów za kryptowaluty

Rewolucja w handlu elektronicznym, która umożliwia kupowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów za kryptowaluty

Exeno.com to innowacyjny globalny sklep internetowy. Platforma umożliwia klientom płacenie za określone produkty za pomocą Bitcoin, Ether i Bitcoin Vault bez przelewów papierowych. Klienci mogą obejść się bez kłopotów związanych z wymianą kryptowalut na inne waluty. To duży krok dla branży e-commerce w kierunku przyjęcia kryptowalut do codziennych zakupów.

  • Exeno.com oferuje produkty po standardowych cenach rynkowych i akceptuje Bitcoin, Ether i Bitcoin Vault.
  • Wysyłka na cały świat z Unii Europejskiej za pośrednictwem TNT, FedEx i DPD.
  • Niskie opłaty transakcyjne z płatnościami kryptowalutowymi w czasie rzeczywistym i bez innych kosztów.

Na Exeno.com-Szybkie, wygodne i bezpieczne zakupy dzięki jednemu, prostemu i intuicyjnemu procesowi rejestracji. Nie jest wymagane dalsze KYC. Klienci na całym świecie, niezależnie od ich biegłości w kryptowalutach, mogą wykorzystać swoje kryptowaluty do szybkiego i bezpiecznego zakupu popularnych produktów, w tym elektroniki, kosmetyków, akcesoriów sportowych i podróżniczych. Z czasem będą dodawane bardziej popularne kategorie, takie jak motocykle, sztuka, kultura, rozrywka, dom, moda i zdrowie. Oferowane produkty pochodzą z oficjalnych sieci dystrybucyjnych lub bezpośrednio od producentów.

Proces płatności i gwarancja ceny

Największą zaletą dla użytkowników Exeno.com są niskie stawki transakcji (1,8% na koszyk). Exeno we współpracy z Kanga Exchange opracowało unikalne rozwiązanie, które umożliwia rozliczanie transakcji kryptowalutowych w czasie rzeczywistym. Klienci mogą szybko sprawdzić stan swoich pieniędzy, zapłacić za produkty i wypłacić pieniądze ze swoich portfeli w sklepie. Ceny produktów oparte są na aktualnym kursie wymiany kryptowalut (Bitcoin, Bitcoin Vault i Ether).

Ceny są dynamiczne i mogą się zmieniać podczas przeglądania, ale dzięki rozwiązaniu pay-as-you-go, klient nigdy nie poniesie żadnych dodatkowych nieoczekiwanych kosztów. Cały proces jest przejrzysty i nie obciąża użytkownika wymaganiem niepotrzebnych czynności czy nakładów.

Obszar działania i dostawy

Exeno.com jest otwarte dla klientów z całego świata. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem wyspecjalizowanych przewoźników: TNT, FedEx i DPD. Klienci są informowani o statusie zamówienia, dacie wysyłki i numerze przesyłki. Produkty są dostarczane w ciągu 72 godzin od złożenia zamówienia. Ze względu na środki bezpieczeństwa limit pojedynczego zakupu na Exeno.com wynosi 10 000 USD. Biura operatora sklepu znajdują się w Warszawie. Po więcej informacji odwiedź Exeno.com.

To jest płatna informacja prasowa Cointelegraph nie popiera i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści, dokładność, jakość, reklamy, produkty lub inne materiały na tej stronie. Czytelnicy muszą przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą. Cointelegraph nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio ani pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez kontakt z wykorzystaniem treści, towarów lub usług wymienionych w komunikacie prasowym.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *