Ria Money Transfer zwiększy zatrudnienie o 10%, aby wzmocnić pozycję Hiszpanii jako europejskiego centrum | komp

Ria Money Transfer, firma specjalizująca się w szybkich przelewach międzynarodowych, W 2023 roku zwiększy liczbę pracowników w Hiszpanii o 10%. Wzmocnienie kraju jako centrum europejskiego. W ten sposób firma zatrudni 115 nowych pracowników w ciągu najbliższego roku, aż będzie miała zespół ponad 800 pracowników w kraju.

„Hiszpania jest już jednym z głównych krajów na świecie w wysyłaniu i odbieraniu pieniędzy, dlatego naszą ideą jest dalsze inwestowanie i rozwijanie oferty technologicznej” – wyjaśnił. pięć dni José Cabral, dyrektor generalny Ria Money Transfer Europe. Wśród nowo zatrudnionych są profile technologiczne, takie jak programiści, inżynierowie oprogramowania i cyberbezpieczeństwo, a także eksperci cyfrowi w marketingu, zapobieganiu oszustwom, eksperci ds. wywiad gospodarczy.

Sektor płatności rozwija się dynamicznie, a perspektywy Ria Money Transfer na ten rok mijają dwucyfrowy wzrost. W tym sensie Plan Zatrudnienia ma na celu rozszerzenie swojej działalności w Hiszpanii. „Chcemy rosnąć dwucyfrowo, ale dopóki ten wzrost zacznie się od dwucyfrowego. Taki jest nasz cel. To prawda, że ​​Hiszpania to kraj, w którym jesteśmy liderami, w którym mamy wielu konkurentów i szeroką ofertę, trudno jest wzrosnąć powyżej 20%, ale na pewno dwucyfrowy, wyjaśnia Cabral.

Wraz z organicznym rozwojem firmy, dyrektor generalny firmy w Europie potwierdza, że ​​Ria Money Transfer jest firmą Badania rynku technologia finansowa rozwijać się w niektórych sektorach. Wskazuje tym samym, że jednym z obszarów zainteresowania, w którym firma stara się zwiększyć swój udział w rynku, są depozyty bankowe.

W obecnym kontekście rosnących stóp procentowych, wielu technologia finansowa Będą miały mniejszy wolumen inwestycyjny i wyobrażamy sobie, że wielu z nich będzie próbowało łączyć się z innymi firmami lub szukać nabywców. Nie mamy nic konkretnego, ale śledzimy rynek, aby zobaczyć możliwości. Stawiamy na rozwój gubernatorUżytkownicy portfela elektronicznego i sieci depozytów bankowych ”- uspokaja kierownik.

Ria Money Transfer oferuje usługi takie jak wymiana walut, realizacja czeków, opłacanie rachunków lub doładowania telefonów komórkowych, ale jest powszechnie znana z natychmiastowych przelewów do innych krajów. Powstaje okoliczność, do której dąży Unia Europejska Zwiększ natychmiastowe przelewy pieniężne między państwami członkowskimi. Tam firma przeanalizuje sojusze z podmiotami finansowymi, aby zaoferować nowe metody płatności.

„Jest to okazja, ponieważ zawsze istnieją produkty uzupełniające. W Hiszpanii Bizum, bardziej niż konkurent, może być dla nas kanałem wymiany informacji i zobaczyć, jak możemy zaoferować nową metodę płatności”, podkreśla Cabral.

Firma zawarła już umowy handlowe w innych krajach, aby rozpocząć działalność, takich jak Polska, Węgry i Grecja. Rzeczywiście, w Europie Celuj w kraje Wschodu Będzie dążyć do rozszerzenia na dwa lub trzy inne kraje w regionie.

Z drugiej strony dyrektor generalny Ria Money Transfer na Europę potwierdza, że ​​firma nie planuje cięć Fizyczna sieć obiektów, które będziesz rozbudowywać. „Od wielu lat analizujemy odsetek klientów cyfrowych, którzy udają się do sklepu stacjonarnego i nie ma dużej różnicy. Klienci cyfrowi nie rosną tak bardzo, jak myślisz. Punkty sprzedaży są bardzo ważne dla naszych klientów i będziemy kontynuować postawić na nich” – podsumowuje Cabral.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *