Robert Lewandowski po pobiciu rekordu Gerda Mullera: „Mam wrażenie, że gram w filmie science fiction”

Prawie 50 lat później jest gwiazdą Bayernu Monachium Robert Lewandowski Pobił rekord dla legendy Gerda „Bombera” Müllera, strzelając 41 goli w lidze niemieckiej, strzelając gola w ostatniej minucie w wygranym 5: 2 meczu z Augsburgiem (13) w sobotę ostatniego dnia.

Polski napastnik strzelił „w ekstremum” po strzale Leroy Sane’a, który został odesłany przez bramkarza Ravala Djikiewicza, którego uniknął przed zdobyciem bramki.

„Mam wrażenie, że gram w filmie science fiction” – powiedział Lewandowski, który celebruje swój cel filmem science fiction. „Straciłem głos. Przez dziewięćdziesiąt minut próbowałem zadzwonić i w końcu nie mogłem Minutę udało mi się w napięciu ”. T-shirt z napisem „Forever Gerd”.

Tym celem pobił rekord 40 bramek ustanowiony przez Bombera w sezonie 1971-72, a także w Bayernie Monachium.

„Widziałem, jak Leroy strzela i myślę, że to byłby gol. Wcześniej było mi ciężko, ale spodziewałem się takiej sytuacji. Dziękuję mojemu zespołowi za wszystko, co zrobili, aby pomóc mi strzelić tego gola i udostępniam moje nagranie im pozwól mi to urzeczywistnić ”. 33-latek dodał.

DT Hansi Flick pożegnał się

Holender Geoffrey Guilio (9. minuta), Serge Gnabry (23), Joshua Kimmich (33) i Francuz Kingsley Coman (43) strzelili bramki Bayernu Monachium, który świętował swój nowy tytuł. Liga Niemiecka, 31., stoi przed symbolicznymi 250 kibicami.

„To niesamowite osiągnięcie, ale myślę, że indywidualny występ na tym poziomie, podobnie jak ten rekord, to wynik zespołu. Każdy członek oddał się drużynie, nawet„ Lloyd ”odłożył na bok swoje indywidualne zainteresowania – powiedział trener Hansi Flick , który pożegnał Bayern Monachium po dwóch bardzo udanych sezonach i został uhonorowany.

Nasze transmisje

Czasopismo Lancet Global Health publikuje badanie seroprewalencji Sars-Cov 2 w Iquitos

Badanie zostało przeprowadzone przez lekarzy peruwiańskich Graciela Mezę i Antonio Kissby’ego. Dr Elmer Huerta szczegółowo przedstawia wyniki, które znaleziono po zbadaniu populacji Iquitos.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *