Roberto „Polaco” Goenesch, Kształty nocy

Roberto „Polaco” Goenesch, Kształty nocy

W najbliższy czwartek, 16 listopada, do kin Gaumont i Cosmos trafi dokument opowiadający o życiu zawodowym i osobistym legendarnego piosenkarza Roberto Gojnica. Film zawiera liczne świadectwa przyjaciół, rodziny i współpracowników człowieka, który stał się legendą kultury popularnej, tanga i saavedry.

Niektóre taśmy audio, na których słychać głos Polaco opowiadającego o jego początkach, a także niektóre historie i przygody, stały się motywacją do powstania tego wspaniałego filmu dokumentalnego, który jego siostrzeniec Marcelo nie wahał się wykorzystać, aby stworzyć historię pełną wrażliwości, uczucia i magia.

W tym sensie film staje się niesamowitą podróżą w przeszłość, która stała się bardziej obecna niż kiedykolwiek wcześniej. Opowiadana jest głosem Gojnicia, który opowiada nam o swoim życiu, podczas gdy my widzimy obrazy dzielnicy Saavedra i nieuchronnie pojawia się poczucie przynależności do tego miejsca i jego klubu Platense. Oprócz zdjęć z archiwum prezentacji, które można podziwiać z Maestro Saljanem, Anibalem „Picucco” Troilo i Astorem Piazzollą.

W ten sposób, dzięki ogromnej pracy reżysera oraz kilkuletnim badaniom i osobistym badaniom, dokument ujawnia dodane do wywiadów niepublikowane materiały wideo lub audio, w których pojawia się różnorodna grupa osobowości, m.in. Adriana Varela, José Colangelo i Lito Nebbia. . Nestor Marconi, jego żona Luisa Miranda oraz ich dzieci Roberto i Jorge.

Dlatego też, choć w filmie pojawiają się świadectwa osób, które należały do ​​otoczenia bohatera, opowieść budowana jest w pierwszej osobie, w oparciu o nagrania dźwiękowe, w których słychać Polaka, a widz będzie mógł zagłębić się w najbardziej intymne rzeczy z nim. Jego osobowość, niepowtarzalny i nieporównywalny styl oraz dziedzictwo artystyczne.

Tytuł


Eskalacja


Sztuka i fotografia


muzyka


Niektóre taśmy audio, na których można usłyszeć głos Polaco opowiadającego o jego początkach, a także kilka historii i przygód, stały się motywacją do powstania tego wspaniałego filmu dokumentalnego, który jego siostrzeniec Marcelo nie zawahał się wykorzystać do stworzenia pełnej wydarzeń historii. Uczucia miłości i magii.


Ocena użytkownika:

Brak oceny!

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *