Rodzina Lewandowskich szuka rezydencji między Gava i Castledefels

Robert Lewandowski Jest jednym z piłkarzy, który zarobił najwięcej pieniędzy w swojej karierze. napastnik Barcelona Oprócz tego, że jest głównym wizerunkiem znanej marki odzieżowej, ma dobre kontrakty.

On i jego rodzina cieszą się ogromnym bogactwem. wiadomo, że Lewandowski Jest właścicielem nieruchomości na Majorce. Teraz on i jego rodzina szukają domu w Barcelonie, po podpisaniu go do Barcelona Musi być zainstalowany na stałe w Barcelonie.

Anna Lewandowska szuka domu między Gava a Castledefels / Redis

Szukasz domu

Wygląda na to, że jego rodzina będzie szukać rezydencji między Jawa s CastelldefelsJedno z ulubionych miejsc dla piłkarzy. Anna Lewandowskażona piłkarza, będzie szukać domu w tej okolicy, ponieważ wycofała się ze swoich sieci społecznościowych.

Fot. Anna Lewandowska na Instagramie / SIECI

Fot. Anna Lewandowska na Instagramie / SIECI

Wszystko wskazuje na to, że będą szukać mieszkania blisko morza, bo małżeństwo kocha plażę. Spędzili lato na Majorce od wielu lat. Jego fortuna jest w dużej mierze zasługą pensji gracza i działalności jego żony. Foods by Ann to firma Anny zajmująca się jedzeniem i fitnessem.

Polski napastnik bardzo dobrze przystosowuje się do BarcelonaA to jeszcze nie przeszło przez Barcelonę, bo pojechał bezpośrednio na amerykańskie tournee, gdzie drużyna Barcelony odgrywa rolę przedsezonową.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowski

Robert Lewandowski i Anna Lewandowski

„Od pierwszego dnia czuję się bardzo dobrze, widzę, że wszyscy mi pomagają i dają wsparcie, a to wiele dla mnie znaczy. Jestem tutaj, aby dać z siebie wszystko, pokazać swoje umiejętności i dać dobry występ” – zapewnił Lewandowski.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.