Romantyczne wakacje w Chinach Suarez w Katarze: zabawa i miłość na pustyni z Rusherking

Romantyczne wakacje w Chinach Suarez w Katarze: zabawa i miłość na pustyni z Rusherking
Mini wakacje China Suarez i Rusherkinga w Katarze (Zdjęcie: Instagram)

Ciesząc się bezpośrednio zwycięstwem reprezentacji Argentyny, Eugenia Chiny Suarez s pośpiech Kontynuowali swoją romantyczną podróż w Katarze.

Para była widziana w środę po południu na stadionie 974 w Doha. Z trybun grali w napięciu przed meczem Argentyna – Polska, gdzie „Scaloneta” zakwalifikowała się do drugiej rundy finału mistrzostw świata z dwoma bramkami do zera.

Z kortu para radośnie pozowała przed kamerą, a aktorka i muzyk podzielili się pocztówkami z pobytu na korcie, gdy Skaloneta dała bardzo imponujący występ w środowe popołudnie.

„To uczucie, nie mogę przestać” skandowali popularne zwroty dworskie z podniesionymi rękami, jasnoniebieskimi i białymi flagami i koszulkami. Pewnego razu China zapytała swojego chłopaka „Jak tam objawienie?” Natychmiast wyjaśnił: „Wszystko jest wysmarowane koką po napadach złości”. Potem potwierdziła, że ​​bardzo ją pociąga.

Już w innym miejscu można ich zobaczyć znacznie spokojniej, siedząc na ławkach trybun stadionu Doha. „Na szczęście nie denerwowałam się przed rozpoczęciem meczu” – powiedziała aktorka ze swoim chłopakiem.

Po meczu z Polską wychodzą na pizzę i odpoczywają. Jest pokazana, gdy wychyla się z ich pokoju hotelowego, gdy ogłasza wydanie swojego najnowszego singla.

Little China Suarez na wakacjach w Katarze (fot. Instagram)
Little China Suarez na wakacjach w Katarze (fot. Instagram)

Faktem jest, że aktorka i muzyk cieszą się krótkimi wakacjami w najbardziej zabawny i romantyczny sposób. Wcześniej dzisiaj Chiny opublikowały zdjęcia czegoś, co wydaje się być jakimś koncertem muzyki elektronicznej na pustyni. Wśród namiotów rozstawionych na piasku spędzili dzień śniąc wśród koców, lamp i mnóstwa muzyki.

Ze swojej strony Roscherking sfilmował także swoją dziewczynę z wnętrza ciężarówki, gdy patrzyła na piękny krajobraz przed oczami i zmierzała w kierunku tego miejsca na pustyni.

Na koniec para przesłała filmy z czegoś, co wydaje się być nocną wycieczką przez pustynię w wózku. Aktorka w kasku ochronnym cieszyła się prędkością, z jaką jechał samochód, mimo że poruszał się z boku na bok. Dzięki gestom cieszenia się ruchem i scenerią Chiny były bardzo zadowolone.

Jednak kilka tygodni temu aktorka udała się do azjatyckiego kraju, aby zaprezentować specjalny program dla Star +. Chiny w KatarzeTaki tytuł nosi przygoda argentyńskiej aktorki przez Katar (miejsce nowej edycji mundialu). Specjalna premiera odbyła się 17 listopada, przeglądając główne atrakcje turystyczne i rozrywkowe pod przewodnictwem gwiazdy filmowej i telewizyjnej.

China Suarez w Katarze (fot. Instagram)
China Suarez w Katarze (fot. Instagram)

Odkąd ogłoszono, że ten kraj będzie nowym domem dla Mistrzostwa Świata, był krytykowany za nieprzestrzeganie wszystkich praw człowieka, w szczególności odnoszących się do praw kobiet i społeczności LGBTQ+. Pośród kontrowersji i festynu piłki nożnej Chiny zapuściły się na te ziemie w jednym celu.

Powiedział o oryginalnej produkcji gwiazda + W danych opublikowanych przez platformę. Po pierwsze, ze względu na jakość, w jakiej jest kręcony, bardziej przypomina oglądanie filmu. Mam bardzo wysoki poziom jakości, lubię oglądać rzeczy, które są dobre, które są dobrze nakręcone, które mają wiele ujęć”.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *