Rosyjski region Biełgorod przedłuża alert antyterrorystyczny

Wznowienie działalności związanej z paliwami kopalnymi w Danii

MOSKWA, 6 LISTOPADA (PRINSA LATINA) Gubernator rosyjskiej prowincji Biełgorod Wiaczesław Gładkow poinformował dziś, że żółty poziom zagrożenia terrorystycznego dla tego regionu został przedłużony do 21 listopada.

Gładkow stwierdził w niedzielę na swoim kanale Telegram, że środek zakazuje również wypuszczania fajerwerków, fajerwerków i strzałów przez dwa tygodnie.

Od 11 kwietnia region Biełgorod, który graniczy z Ukrainą, wprowadził wysoki poziom zagrożenia terrorystycznego, które rozprzestrzeniło się kilkakrotnie. Od 24 lutego, kiedy Rosja rozpoczęła własną operację wojskową na Ukrainie, różne sąsiednie regiony zgłaszały straty materialne i ofiary wśród ludności cywilnej od pocisków wystrzeliwanych z terytorium Ukrainy.

Od początku działań wojennych zamknięto lotniska w Biełgorodzie i 10 innych regionach na południu europejskiej części Rosji.

19 października prezydent Władimir Putin wprowadził stan wojenny w czterech nowo połączonych regionach Rosji (Donieck, Ługańsk, Chersoń i Zaporoże) oraz zadekretował średni poziom alarmu w regionach graniczących z Ukrainą.

Środek, z którego to ostatnie zastosowano również w tych podmiotach, które graniczą z nowymi ziemiami, tj. dla Krymu, Sewastopola, Krasnodaru, Biełgorodu, Briańska, Woroneża, Kurska i Rostowa.

W obszarach o średnim poziomie alarmu będą pewne ograniczenia dotyczące poruszania się, przeszukiwania pojazdów i ewentualnych nakazów ewakuacji do bezpiecznych obszarów.

W Moskwie i innych regionalnych jednostkach centralnej i południowej Rosji wdrożono system wysokiej dostępności, aw pozostałej części kraju podstawowy system dostępności.

Meme / gfa

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.