Rosyjski samolot SU-34 rozbił się w Woroneżu

Rosyjski samolot SU-34 rozbił się w Woroneżu
światWojna rosyjsko-ukraińska

Wojna rosyjsko-ukraińska

Ministrowie spraw zagranicznych G7 wzywają Chiny do wywarcia nacisku na Rosję, aby zakończyła wojnę na Ukrainie. Śledź na żywo wojnę między Rosją a Ukrainą, minuta po minucie.

Najświeższe wiadomości o wojnie na Ukrainie: G7 zwraca się do Chin o wywarcie presji na Rosję, aby zakończyła wojnęantena3noticias.com

the Ministrowie spraw zagranicznych G7 Poprosili Chiny, aby wywarły presję na Rosję, aby zakończyła wojnę na Ukrainie. G7 wezwało Pekin, aby nie zmieniał „status quo” na Tajwanie. Ministrowie spraw zagranicznych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Japonii i Wielkiej Brytanii spotkali się w Nowym Jorku z okazji Tygodnia Wysokiego Szczebla Organizacji Narodów Zjednoczonych. Generalne Zebranie Narodów Zjednoczonych.

W oświadczeniu napisali: „Członkowie G7 wezwali Chiny do wywarcia presji na Rosję, aby zaprzestała agresji militarnej i natychmiastowo i bezwarunkowo wycofała swoje siły z Ukrainy”.

Prezydent Lula ostro krytykuje Organizację Narodów Zjednoczonych

Ze swojej strony prezydent Brazylii powiedział: Luiz Inacio Lula da SilvaBył bardzo zdecydowany, podkreślając, że wojna na Ukrainie jest dowodem „niezdolności” Organizacji Narodów Zjednoczonych i społeczności międzynarodowej, które bardziej stawiają na broń niż na pokój.

On żyje

Zaktualizowano

Rosja zestrzeliła dwa ukraińskie drony w Sewastopolu

Obrona przeciwlotnicza Rosja zestrzeliła dziś dwa ukraińskie drony Według lokalnego gubernatora Michaiła Razwozajewa w pobliżu nadmorskiego miasta Sewastopol, na zaanektowanym Półwyspie Krymskim.

Ponadto podano, że nie zgłoszono żadnych ofiar.

Bułgaria wstrzymuje import nasion słonecznika z Ukrainy

Ustanowił rząd Bułgarii Zatwierdzono import ukraińskich nasion słonecznika. Decyzja ta zapadła kilka dni po ogłoszeniu przez bułgarski parlament, że nie przystąpi do jednostronnych ograniczeń nałożonych przez inne kraje, takie jak Polska i Węgry, na ukraińskie produkty rolne.

Premier Bułgarii Nikołaj Denkow powiedział w środę, że uzgodnił z producentami ze swojego kraju nałożenie tymczasowego zakazu do czasu uzgodnienia z władzami ukraińskimi odpowiednich kwot importowych, po kilkudniowych rozmowach. Rolnicy protestują.

Liczba ofiar śmiertelnych rosyjskiego ataku na Kubiańsk wzrosła do 8

Władze ukraińskie zakończyły w środę z Praca ratownicza Na gruzach spowodowanych przez A Rosyjski atak O mieście Kubiańsk Ustalili, że zginęło osiem osób.

Zostało to potwierdzone dzisiaj, w środę, przez gubernatora Charkowa. Oleg SengubowNa swoim koncie w Telegramie powiedział: „Niestety odnaleziono ciała dwóch innych cywilów”. Oprócz ciał znalezionych we wtorek.

Biznesmeni z Madrytu wysyłają na Ukrainę opancerzoną ambulans

Grupa Biznes w Madrycieza pośrednictwem Fundacji CEOE, współpracował przy wysyłaniu Karetka pancerna Aby pomóc mieszkańcom tego kraju, który jest w strefie działań wojennych.

Jest to pojazd medyczny W pełni wyposażony napęd 4×4 Za współpracę w zakresie pomocy społecznej i pomocy humanitarnej. Posiada między innymi siedzenia dla asystentów, szafkę do przechowywania, nosze ekstrakcyjne, dwie 20-litrowe butle z tlenem, cztery wloty tlenu ze standardowym złączem.

Albarez skupia swój program na Ukrainie i międzynarodowym terroryzmie w Zgromadzeniu ONZ

Jose Manuela AlbarezaPełniący obowiązki Ministra Spraw Zagranicznych rozpoczął dziś, w środę, swój program na 78. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, skupiając się na… Wojna ukraińska Zwalczanie międzynarodowego terroryzmu i Ameryki Łacińskiej.

Paryż oświadczył także w oświadczeniu, że rosyjska agresja będzie jednym z dzisiejszych dyskusji na posiedzeniu koordynacyjnym Trybunału ds. Agresji, po którym jutro odbędzie się spotkanie w sprawie wsparcia Międzynarodowego Trybunału Karnego oraz kolejne „Odpowiedzialność za Ukrainę„.

Dziennikarze szwedzkiej telewizji padli ofiarą ataku drona we wschodniej Ukrainie

Część pracowników szwedzkiej telewizji TV24 uległa wypadkowi Atak rosyjskiego dronaRelacjonując następstwa konfliktu w obwodzie zaporoskim w południowo-wschodniej części kraju. Dron uderzył w tył samochodu, w którym nikogo nie było.

Dziennikarz Johan Fredriksson, który przeżył atak bez szwanku, a także fotograf Daniel Zdulcyk, powiedzieli: „Tym razem mieliśmy szczęście”. Odnaleziono lokalnego producenta i dwóch ukraińskich agentów towarzyszących reporterom Drobne urazyNatomiast auto i część wyposażenia zostały kompletne Zniszczony.

Zełenski dziękuje Organizacji Narodów Zjednoczonych za wysiłki na rzecz „minimalizowania” skutków rosyjskiej inwazji

Włodzimierz ZełenskiWczoraj Prezydent Ukrainy podziękował Sekretarzowi Generalnemu Organizacja Narodów ZjednoczonychAntónio Guterres, jego wysiłki na rzecz „Zminimalizować„Konsekwencje inwazji rosyjskiej.

Podczas spotkania obu stron wyraził to prezydent Ukrainy Mamy nadzieję uzyskać pomoc Aktywniej w odniesieniu do „pilnych” potrzeb humanitarnych ludności kraju.

Niemcy wzywają do nieufności wobec „fałszywych propozycji pokojowych”

Olafa SchulzaKanclerz Niemiec zwróciła się do Zgromadzenia Ogólnego ONZ o brak wotum zaufania dla…Fałszywe propozycje pokojoweJeśli chodzi o wojnę na Ukrainie: „Jednocześnie trzeba uważać na fałszywe rozwiązania, które reprezentują pokój tylko z nazwy. Bo pokój bez wolności nazywa się uciskiem. Pokój bez sprawiedliwości nazywa się dyktaturą. „Moskwa musi to raz na zawsze zrozumieć Wszystko.”

„Nie zapominajmy, że Rosja jest odpowiedzialny za tę wojnę. Niemiecki prezydent dodał, że to Putin może w każdej chwili położyć temu kres jednym rozkazem.

Unia Europejska zwraca się do ministra spraw zagranicznych Iranu o zaprzestanie wsparcia wojskowego dla Rosji

Wysoki Przedstawiciel Unii Europejskiej, Josepa BorrellaZapytał Minister Spraw Zagranicznych IranHossein Amir Abdullahian, aby zakończyć współpracę wojskową z Rosją w wojnie na Ukrainie.

Podczas spotkania, które odbyło się na marginesie sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, Borrell podkreślił znaczenie rozpoczęcia powstrzymywania eskalacji i znalezienia dyplomatycznego rozwiązania kryzysu. Irańska kwestia nuklearna.

Rosyjskie drony zbombardowały rafinerię ropy naftowej w środkowej Ukrainie

Przechwycono ukraińską obronę przeciwlotniczą 17 z 24 dronów samobójczych Jak podały ukraińskie siły powietrzne w swoim środowym raporcie, Rosja wystrzeliła wczoraj wieczorem rakietę Shahed.

Według Sił Powietrznych, zestrzelone w powietrzu drony zostały trafione rakietami wystrzelonymi z ziemi lub z samolotów i mobilnych patroli armii ukraińskiej. Część z nich dotarła jednak do rafinerii ropy naftowej w obwodzie połtawskim (w centrum), która ze względu na poniesione szkody zmuszona była zaprzestać swojej działalności.

Rosyjski samolot SU-34 rozbił się w Woroneżu

W tę środę A Bombowiec Su-34 Rosyjskich Sił Zbrojnych rozbił się podczas lotu Region Woroneża w RosjiZnajduje się około 450 km na południe od Moskwy. Nie odnotowano żadnych ofiar w ludziach.

O zajściu poinformowało także Ministerstwo Obrony Rosji Miał wypadek Podczas lotu rekreacyjnego około godziny 10:00 czasu lokalnego załoga została wyrzucona i ewakuowana do bazy. Wskazał również, że w tej załodze znajdowali się dwaj mężczyźni Nie zagraża im żadne niebezpieczeństwo.

McDonald’s otwiera nową restaurację w Kijowie

W środę w Stanach Zjednoczonych otwarto nowy obiekt dla sieci fast foodów. McDonald’s w obwodzie kijowskim. Wydaje się, że od tego czasu otwarcie zostało zatwierdzone Zanim zaczął się konflikt Firma najszybciej jak to było możliwe wznowiła budowę obiektu.

Firma potwierdza również, że restauracja spełnia… Wszystkie przepisy bezpieczeństwa Wdrożone przez wojnę, co oznacza, że ​​obiekty są zamykane na czas alarmu powietrznego i wznawiają działalność później po godzinie O anulowaniu.

Chiny, Rosja i Mongolia są chętne do współpracy

Chiny potwierdziły już chęć współpracy z Rosją i Mongolią, aby to osiągnąć Nowe sposoby na pogłębienie współpracyPromowanie dobrobytu i stabilności między regionami.

Ma także na celu Podziel się wynikami rozwoju regionalnego Jak zauważył w środę główny chiński dyplomata Wang Yi.

Polska jest wściekła na Zełenskiego

Przemówienie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ w Nowym Jorku Stan ziarna Wywołało to krytykę polskiego rządu. Kraj skrytykował to, co ukraiński przywódca wskazał w swoim przemówieniu, że niektóre kraje europejskie pomagają w torowaniu drogi przedstawicielowi Moskwy.

Sytuacja ta wynika z zamiaru wprowadzenia przez Polskę, Słowację i Węgry zakazu importu ukraińskiego zboża. Rzecznik polskiego rządu Piotr Mueller podkreślił, że pomagali Ukrainie militarnie, aby mogła się chronić, ale robili to też, aby mogła się chronić. Można ich chronić przed Rosją. Ale nadal w sprawach Polityka gospodarcza i rolna musi chronić interesy Polaków.

Rośnie współpraca Rosji i Iranu

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu stwierdził, że następuje wzrost… Współpraca Rosji i Iranu. Chciał także dać do zrozumienia, że ​​jego głównym celem jest realizacja pełnego zakresu zaplanowanych działań, pomimo sprzeciwu Stanów Zjednoczonych i ich zachodnich sojuszników.

Podobnie też to gwarantują Przyjmą do wiadomości Z satysfakcją stwierdzam, że dialog między Rosją a Iranem rozwija się Specjalna gęstość.

Kim Dzong Un został przyjęty z honorami po swojej podróży do Rosji

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un został ciepło przyjęty po powrocie do Pjongjangu po dziesięciodniowej podróży do Rosji, gdzie spotkał się z prezydentem Władimirem Putinem.

Według Koreańskiej Centralnej Agencji Informacyjnej, podczas tej podróży Korea Północna zacieśniła stosunki wojskowe oraz w innych obszarach.

„Dworzec kolejowy w Pjongjangu stał się prawdziwym morzem kwiatów, które wyrażały pasję ludzi w całym kraju, którzy z niecierpliwością czekali na dzień, w którym (Kim) bezpiecznie wróci do domu ze swojej zagranicznej podróży”.

Chiny są potencjalnym negocjatorem z Rosją

Ministrowie spraw zagranicznych G7 wezwali Chiny do wywarcia presji na Rosję, aby zakończyła wojnę na Ukrainie, wzywając jednocześnie Pekin, aby nie zmieniał status quo na Tajwanie.

Ministrowie spraw zagranicznych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Japonii i Wielkiej Brytanii spotkali się w Nowym Jorku z okazji Tygodnia Wysokiego Szczebla Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

W oświadczeniu napisali: „Członkowie G7 wezwali Chiny do wywarcia presji na Rosję, aby zaprzestała agresji militarnej i natychmiastowo i bezwarunkowo wycofała swoje siły z Ukrainy”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *