Rosyjskie i orientalne produkty łączące gastronomię i modę

Rosyjskie i orientalne produkty łączące gastronomię i modę

Tylko przez tydzień A Coruña miała w mieście wyjątkową placówkę degustacyjną, w której można znaleźć produkty rosyjskie i orientalne, Bardzo rzadko w supermarkecie. jego nazwa Gastrołowka (Castiñeiras de Abaixo, 1), a jej dyrektorem jest Jewhen Rupanjak, ukraiński Ale także hiszpański przez adopcję, ponieważ mieszkał dziesięć lat w Alicante, sześć lat w Walencji i dwa lata w Galicji, społeczności, w której zakochał się, gdy ją odkrył.

Jeszcze kilka miesięcy temu Była dedykowana światu mody, W szczególności pracował w wielu luksusowych sklepach multibrandowych, dopóki nie zdecydował się zmienić swoje życie i Rozpocznij własny biznes ze swoimi aktywami, zwłaszcza w takim mieście jak A Coruña, gdzie się do tego odnosił „Istnieje duża społeczność rosyjska”. Gastrolavaka nie jest sklepem ani supermarketem, ale młody człowiek określa to w okolicy Próbował mieszać modę i rosyjskie produkty, aby stworzyć zakątek swojego kraju.

Na półkach można znaleźć od Wszelkiego rodzaju słodycze, wędliny, nabiał, lody, przyprawy, przetwory i oczywiście napoje jak tradycyjna wódka. gwiezdne produkty to śledź w oleju, Rosyjskie pelmeni lub ravioli lub typowy czarny litewski chleb. To było przyjęcie firmy, kilka dni po otwarciu swoich drzwi Musiałeś już złożyć prośby o odnowienie produktu Coraz więcej ciekawskich przyjeżdża zobaczyć różne propozycje gastronomiczne, jakie ma do zaoferowania Rupanek.

Smaki dzieciństwa wędzone i kawior

W sekcji orientalne słodycze, naRóżnorodność jest nieskończona, a biznesmen wyjaśnia, że ​​słodycze różnią się od gallikanów i Hiszpanów tym, że „ Mocniejsze, sfermentowane smaki”, które zwykle miesza się z herbatą.Korovka, Ptichye Moloco, Kara Kum czy Leschina to niektóre rodzaje czekolady Dostępne w obiekcie, niektóre zawierają składniki takie jak Karmel, ciastko lub gofr. Rosyjskie ciasteczka Kiedy go jemy, ludzie tam wracają do dzieciństwa, do smaków takich jak dulce de leche lub budyń ”, Osoba prowadząca sklep przyjmuje do wiadomości.

Na sąsiednich półkach do sprzedania Do mieszania z wodą wskazane są różne koncentraty owocowe W ten sposób zatrzymuje typowy ból brzucha orientalnych robaków, słodkich lub słonych Tradycyjny dżem malinowy lub z zielonego orzecha włoskiego, a także inne typowe ukraińskie dania tego typu na bazie pestek wiśni. Według Rupaniac niektóre z owoców, które zwykle znajdują się w domach na wsi w tym kraju.

W związku z ekspozycją innych produktów takich jak: wędliny, polewy z boczkiem czosnkowym, niektóre wędliny lub kiełbasa chokolni, Rodzaj odpowiednika hiszpańskiej mortadeli, ale o wiele bardziej miękki i szczególnie odpowiedni do młodych kanapek.

Jeden z Bestseller Który jest już wyczerpany w okolicy małe serki wędzone w formie warkocza, z wyjątkiem kawioru z łososia, W tym kilka jednostek. Tradycyjne rosyjskie ravioli towarzyszy rodzajowi Sos kefirowy o kremowej konsystencji Jest również bardzo poszukiwany, oprócz a Słony ser typowy na Wschodzie „lepiej smakuje niż pachnie”, Według słów właściciela Gastrolawki.

Konserwy, szampan i sowiecka wódka

W Gastrolawce mieszkający w Galicji Rosjanie mogą przenieść się do swoich najlepszych lat dzięki tradycyjnemu Plumper LodyWyprodukowano w Niemczech, ale od dostawcy z Madrytu, Ma kremowy smak z filiżanką wafelka lub wiśni i brzoskwini. Dodatkowo dla kochających słodycze, Popularne ciasto miodowe.

Bo Niskie temperatury m.in. w Rosji, na Ukrainie i na Litwie bardzo popularne są konserwy Między ludźmi wschodu a sklepem anchois wędzone w oleju, czosnku lub pomidorach; Ciasto z cukinii i bakłażana, które je się z chlebem jako kanapkęI pomidory z piklami lub nawet Puszki liści sałaty, z których przyrządza się danie składające się z zawinięcia ryżu z mięsem w środku i ugotowania wszystkiego w zapiekance.

Wśród najpopularniejszych rezerwatów znajduje się Miskę z małą cukinią używa się w kuchni, gdy jeszcze rosną lub gdy potrzebny jest również sos z dzikiego chrzanu. Który jest sprzedawany w Gastrolawce z burakami. Jeśli chodzi o przyprawy, część lokalnej oferty to Liście kopru, kolendra, przyprawy gruzińskie i ormiańskie słynące z mocnego smaku i szerokiego zastosowania w sałatkach lub mięsach, Według biznesmena.

Zamiast tradycyjnych frytek do piwa w okolicy?Sprzedają przekąski z dorsza z sezamem lub dyni do picia z ukraińskim piwem (w formatach 900ml) lub z rozszerzeniem . Piwo bałtyckie, pochodzące z Sankt Petersburga. Jak szczegółowo opisuje Rubaniak, napój ten ma różne liczby wskazujące na różne smaki, ponieważ oferta obejmuje niefiltrowane bałtyckie jasne lub ciemne wśród innych formatów. Woda gazowana to typowy napój orientalny, podobnie jak soda, która łączy w sobie smaki słodowe czy pszeniczne i zawiera gaz, ale nie alkohol.

Na wystawie napojów alkoholowych, Obejmuje brandy i koniak z Azerbejdżanu i Armenii, wino z Mołdawii, które charakteryzuje się jako półsłodkie, i inne wina z tych krajów z prezentacjami wykonanymi z Butelki wewnątrz rzeźb są z kolei sprzedawane jako pamiątki. ten Radziecki szampan Jest to kolejna opcja w Gastrolavace, oprócz wódka, Jak mogłoby być inaczej. O tym napoju podkreślają Beluga, „najsłynniejszy i najbardziej elitarny” lub sublica, Typowa w Polsce i słynąca z szerokiej gamy smaków: malina. Malina, cytryna, orzech laskowy, wiśnia…

Pozostałe dostępne rodzaje wódki nie są tak tradycyjne jak w butelkach Wymieszaj ten napój z miętą i żytem lub miodem i pieprzem. Wszystkie produkty firmy z Marki rosyjskie, polskie i ukraińskie I ogólnie ze Wschodu, wszystkie z hiszpańskim tłumaczeniem informacji żywieniowych.

Przestrzeń rekreacyjna i wymiana książek

Również, jak twierdzi Rubaniak „Sklep swoistym domem dla klientów”, Włączone obok okna Czytelnia z dwoma krzesłami Dla tych, którzy chcą tam spędzić wolny czas. W tym celu oferuje małą bibliotekę z własnymi książkami, które kupujący mogą zabrać do domu do przeczytania, a następnie zwrócić w tym samym czasie. Daje klientom możliwość przyniesienia swoich książek do sklepu jako na giełdę.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *