Rozpocznij pracę za granicą w 2024 r., dostępnych jest 1550 wakatów

Rozpocznij pracę za granicą w 2024 r., dostępnych jest 1550 wakatów

Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie roku od nowej pracy, a jeszcze lepiej, jeśli ta nowa praca daje możliwość podróżowania, poznawania innych kultur, zdobywania większego doświadczenia w swoich dziedzinach i oczywiście zarabiania w dolarach lub euro. Od tego czasu możliwość ta nie jest już tak naciągana Kolumbijskie Stowarzyszenie Pracy i Podróży we współpracy z europejskimi i amerykańskimi agencjami rekrutacyjnymi poszukuje 1550 Kolumbijczyków Szczególnie zainteresowany podróżami i pracą poza granicami kraju w 2024 roku.

(Przeczytaj także: Kto wygra, a kto przegra, gdy Izba Reprezentantów interweniuje na rynku energii?)

Oferty tej organizacji, która pomogła spełnić to marzenie ponad 15 000 obywateli za granicą, są zróżnicowane Możliwość odbycia stażu akademickiego w hotelach i restauracjach w Hiszpanii dla 300 kolumbijskich studentów w ramach szkolenia technicznego lub uniwersyteckiego i 750 dla kobiet w wieku 18-26 lat, które są zainteresowane integracją z życiem i kulturą w Europie lub Stanach Zjednoczonych oraz pracą w rodzinie goszczącej jako AuPair – Niania. W Polsce jest też 500 wolnych miejsc pracy w różnych sektorach gospodarki.

powiązane tematy

Nabór do tych programów potrwa do najbliższej soboty, 6 stycznia, a wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się ze wszystkimi wymaganiami, korzyściami, kosztami i dotacjami na stronie: www.workandtravelaupair.org

Informacje i rejestrację można również uzyskać drogą e-mailową: [email protected] lub WhatsApp 3008141365 lub zadzwoń pod numer 3107624337.

(Możesz być także zainteresowany: Płaca minimalna 2024: Jak długo związki zawodowe i pracodawcy muszą ograniczać podwyżki?)

Dla Luz Mariny Vargas, dyrektor generalnej ds. pracy i podróży, „imigracja to jedna z opcji dostępnych dla Kolumbijczyków zainteresowanych budowaniem przyszłości swojej i swoich rodzin, biorąc pod uwagę możliwości pracy oferowane za granicą orazWażne jest, aby uzyskać poradę od bezpiecznego sojusznika, który ma wsparcie zatwierdzonych operatorów międzynarodowych.”

Szkolenie w Hiszpanii

Według organizacji realizującej zaproszenie, Program Staży Akademickich w Hiszpanii zapewnia szansę dla 300 kolumbijskich studentów w wieku od 18 do 35 lat, zainteresowanych zdobyciem doświadczenia i doskonaleniem swojego profilu zawodowego poprzez odbycie 6-miesięcznego stażu w hotelach i restauracjach w tego kraju (wyspy i wyspy).

Ta możliwość jest skierowana do studentów technicznych lub uniwersyteckich kształcących się w Kuchnia/gastronomia, turystyka i hotelarstwo, usługi cateringowe /Żywność i napoje, Zarządzanie/Biznes, Marketing/Komunikacja, Języki stosowane w turystyce.

Dostępne kursy to: Asystent kuchenny, Asystent barmana w pokoju, Recepcjonista hotelu, Gospodarz/Hostessa wydarzenia, Rozrywka, Barista, Asystent zarządzania rezerwacjami.

W zależności od stanowiska staż będzie zapewniał pewne korzyści, takie jak zakwaterowanie i wyżywienie (w przypadku staży hotelowych), Motywacja finansowa za naukę wynosi od 200 do 300 euro miesięcznie (w zależności od hotelu, stanowiska i profilu).

Różne oferty pracy w Polsce

Zgodnie z Dyrektywą o pracy i podróżach Polska promuje się jako ciekawy kierunek dla kolumbijskich pracowników, ponieważ zapewnia stabilność swojej oferty, Polska agencja poszukuje obecnie 500 kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat na różne stanowiska. Mają hiszpańskojęzycznych koordynatorów i niektóre funkcje określone na stronie internetowej stowarzyszenia.

Możliwości istnieją w obszarach Dekoracja, produkcja płyt betonowych, budownictwo, obszar obróbki żywności, sterowniki tratomuli.

Oferty amerykańskie

Program Uber (nianie) skierowany jest do kobiet w wieku od 18 do 26 lat, które chcą pracować przez rok opiekując się dziećmi. Organizacja pozarządowa oferuje młodym studentom uczelni publicznych 300 stypendiów na pracę w Stanach Zjednoczonych oraz 450 dotacji na pokrycie kosztów rocznego programu pracy w Niemczech, Belgii, Austrii czy Francji.

Wymagany jest średniozaawansowany poziom znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Jednakże wybranym osobom organizacja pozarządowa pomoże im w zdobyciu niezbędnej znajomości języka w ramach programu, twierdzi stowarzyszenie.

Ponadto wybrane młode kobiety otrzymają 80 procent całkowitego pokrycia kosztów programu, Miesięczne stypendium w wysokości 280 euro, własny pokój, wyżywienie, ubezpieczenie medyczne i wyjątkowa możliwość opanowania języka kraju, który odwiedzają. ·

Ci, którzy udają się do Stanów Zjednoczonych, otrzymają bilet lotniczy i nagrodę w wysokości 500 dolarów.


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *