Rumunia, Bułgaria i Polska: Rynki na Dominikanie rosną

W lutym Dominikana zaczęła otwierać nowe rynki w tych krajach, które nie były własnym źródłem dla turystów w regionie, takich jak Polska, Bułgaria czy Rumunia, których obywatele podróżują obecnie pomimo kryzysu COVID-19, takich jak i jak HOSTELTUR oferuje. Te rynki Odnotowałem „bardzo pozytywny” rozwój w ostatnich miesiącach, Zwłaszcza ta Wielkanoc, jak podają źródła z Dominikańskiego Ministerstwa Turystyki. „To dlatego, że go dostaliśmy Znaczący wzrost zdolności lotnej „, Źródła te podają przykład: na polskim rynku od stycznia odbyło się sześć rejsów tygodniowo i co 9-10 dni. Zauważyli, że „póki co mamy cztery w tygodniowej rotacji, dwie z Warszawy i dwie z Katowic”.

Dlatego z turystyki na Dominikanie zwracają uwagę, że według statystyk marcowych„Wszystkie te rynki rosną”.

„Rumunia i Bułgaria to inne rynki, na których jesteśmy świadkami wzrostu”, według tych źródeł, które poinformowały Punta Cana o bezpośrednim pakcie, ponieważ „po raz pierwszy istniał kontakt lotniczy między tymi dwoma krajami a naszym”.

Podobnie pierwsze połączenia powietrza z Słowacją a Republiką Czeską, Dodają.

Turyści na rustykalnej plaży.

„Przyczyną tego były działania tych kompaktów, a także złagodzenie ograniczeń dotyczących radzenia sobie z epidemią Nasz rozwój na rynkach Europy WschodniejZ wyjątkiem Czech, gdzie nasze drzwi są zamknięte od ponad czterech miesięcy ”.

W związku z tym pamiętają, że ci podróżnicy muszą jedynie przedstawić negatywny test antygenu po przyjeździe do kraju, co wpłynęło na dobrą jakość karaibskiego produktu turystycznego. „To skłoniło turystów z Europy Wschodniej do wybrania nas jako miejsca wypoczynku. W Wielkanoc ”

W tej linii z działu turystyki Są również przekonani, że trend wzrostowy tych turystów utrzyma się w nadchodzącym sezonie letnim.

Z TH Ponad 100 000 przybyłych jest zarejestrowanych na WielkanocNa Dominikanie Republika Dominikany wykazała ożywienie w turystyce w marcu, które przekroczyło dane z tego samego miesiąca ubiegłego roku, pierwszego, w którym epidemia zaczęła wpływać na podróże. Odwiedziło ją blisko 265 tys. Zagranicznych gości, aw pierwszym kwartale osiągnęło 520 tys.

Riu wita setki turystów z Bułgarii i Rumunii do Punta Cana

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *