Ruszyło współczesne polskie kino, darmowe i internetowe

ten Kierunek Upamiętnia Dzień Niepodległości Polski i 80. urodziny reżysera Krzysztof Kisłowskiznany jako potrójny trzy kolory (1993-1994), poświęcony każdemu kolorowi francuskiej flagi i Dziesięć Przykazań (1988), seria, w której każdy rozdział dotyczy jednego z Dziesięciu Przykazań.

Na stronie kursu dostępne są trzy filmy dokumentalne Kieślowskiego. byłem żołnierzem (1970), Siedem kobiet w różnym wieku (1978) i mówiące głowy (1980).

Wirtualne wydarzenie zostało zorganizowane przez Ambasada RP w Buenos Aires, razem z Fundacja AVA dla Sztuki i SyncClub Cor. Filmy można oglądać za darmo, ale mają limit oglądania.

Wśród programów znajdują się filmy współczesne, takie jak: niewymownie (2017), od Urszula AntoniaczO polskim prawniku, który będzie mieszkał w Niemczech, Nigdy więcej nie spadnie śnieg (2020), od Małgorzata Zumowska I Michel Englert, film science fiction, który był polskim nominowanym do Oscara, oraz marszałek (2019), od Michel Rosa, zdjęcie Józef Piłsudski, dowódca wojska polskiego w wojnie z Rosją bolszewicką, który był także pierwszym marszałkiem Polski i głową państwa w latach 1918-1922.

spotkanie z witt stoke, polski operator filmowy z długą karierą, a drugi z nim Andriej TitkoPolski poeta, reżyser, producent i scenarzysta.

MGF

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *