Ryanair na dobre kończy swoją historyczną promocję

Niewiele rzeczy trwa wiecznie: jak diament Śpiewał El Norte Pod koniec lat 80. – niektóre metale szlachetne, takie jak złoto i platyna, czy dobra niematerialne, takie jak muzyka Mozarta, Beethovena czy niedawno zmarłej Tiny Turner. Inne, jak oferta lotów Ryanaira za 9,99, należą już do historii.

Potwierdził to Neil Sahran, dyrektor finansowy irlandzkiej linii lotniczej Wywiad udzielony o Bloomberg „Dni trekkingu za 9,99 euro już minęły” – zapewnił. Oświadczenie, które jest zgodne z przewidywaniami prezesa linii lotniczej, Michaela O’Leary’ego, opublikowanym kilka miesięcy temu w poście Wywiad BBC: „Myślę, że te stawki nie pojawią się w najbliższych latach” – powiedział prowadzący niska cena.

Wśród przyczyn braku samolotów wymieniono koszty personelu, wysokie ceny paliw, inflację czy duży popyt na bilety lotnicze. Brama Ulubione.comI Wiodące linie lotnicze podnoszą ceny za swoje usługi.

W poniedziałek Ryanair przedstawił wyniki ekonomiczne za 2022 rok. Linia lotnicza niska cena Ogłosił, że całkowity dochód za rok finansowy wyniósł 10,780 mln euro, co stanowi wzrost o 124% w porównaniu do 4,800 mln w porównaniu z poprzednim rokiem finansowym. Opłaty roczne wzrosły o 10% w stosunku do poziomów sprzed Covid, a koszty jednostkowe bez paliwa spadły do ​​31 euro.

Udział Ryanaira w rynku „znacząco” wzrósł na większości rynków Unii Europejskiej (UE), gdzie w roku fiskalnym 2023 obsługiwał 116% swojej przepustowości sprzed Covid, wyjaśniła firma. Największe wzrosty odnotowano we Włoszech (z 27% do 40%), Polsce (z 26% do 36%) oraz Irlandii (z 49% do 58%).

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *