Sabina Jakubowicz, polska modelka z pasją do mody

Z pewnością nie raz zadawałeś sobie pytanie, jak być modelką w branży, w której konkurencja i różnice wdzierają się w każdą przestrzeń? Branża przez dziesięciolecia była wypełniona pewnymi cechami, które są niezbędne dla każdego, aby „odnieść sukces”. Na przykład w latach 90. było Super modele Z nieskończonymi nogami i silną postawą. Potem nadeszły lata 2000, ze wszystkimi ich prężnymi osobowościami i przytłumionymi przekonaniami. Ale z liniami między formą a wpływowy Coraz bardziej rozmyty, co sprawia, że ​​model do tej pory?

Oczywiście jest to niewiadoma, w której nie ma idealnej formuły, jednak są osobowości, przekonania i wartości, które zwiększają wraz z nimi wpływ branży. Sabina Jakubowicz To wyraźny efekt konsekwencji, pasji i talentu.

Sabina rozpoczęła karierę modelki stosunkowo późno jak na standardy branżowe, w wieku 20 lat, wkrótce po rozpoczęciu studiów. Początkowo traktował to jak pracę poboczną, ponieważ chciał całkowicie skupić się na nauce. Z czasem zdaję sobie sprawę, że plik modelowanie jest jego pasjaPostanowił więc rozwijać się na poziomie osobistym i finansowym.

Bycie sobą i podążanie za swoją pasją to podstawowe wartości Sabiny.

Dzięki uprzejmości marki

Sabina stała się synonimem autentyczności i tożsamości.

Dzięki uprzejmości marki

Na czwartym roku studiów prężnie pracował w branży modowej, łącząc pracę i studia. Po ukończeniu studiów wiedział już, że jego ścieżka kariery pójdzie w kierunku biznesu modelek. Kiedy więc skończył studia, pracował głównie w Europie, a potem wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie podpisał kontrakt z agencją Elitarny Model.

pojawia się w Duże tytuły wydawniczeSabina stała się niepowstrzymanym polskim wzorem w międzynarodowym przemyśle.

Od mody po media społecznościowe

Znalazła swoją pasję do mody, swoje przekonania i wartości, które skłoniły ją do tworzenia treści w mediach społecznościowych, zwłaszcza na InstagramRegularnie publikowała zdjęcia swoich modnych ubrań w Internecie i zebrała ich tysiące LubiTo doprowadziło ją do stworzenia społeczności 180 tysięcy obserwujących.

w Twoim profilu Instagram Znajdziesz inspirującą modę z największych domów mody, a także ubrania z popularnych sieciówek i małych marek modowych. Jego styl jest ponadczasowy, współczesny i wszechstronny.

Sabina nauczyła nas wierzyć w naszą pasję.

Dzięki uprzejmości marki

Stwórz własną ścieżkę z wartościami, które nas wyróżniają.

Dzięki uprzejmości marki

Podobnie stworzył serię wizualnych historii dla marek modowych, kosmetycznych i turystycznych, a także brał udział w wielu międzynarodowych wydarzeniach, takich jak Tydzień mody w Paryżujako gość na DiorI Balmain także Walentynki.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.