Salwador może dotrzeć do finału Miss Supranational 2022

Salwador może dotrzeć do finału Miss Supranational 2022

Metapaneca Jennifer Figueroa błyszczy w Polsce w drodze na koronację. Zwycięzca tego wydarzenia automatycznie awansuje do 12 najlepszych finalistów.

Bardzo wdzięczna Jennifer Figueroa, królowa piękności, która reprezentowała Salwador w Miss Supranational 2022 International.

metapaneca poświęciła kilka historii na swoim Instagramie, aby podziękować wszystkim, którzy ją wspierali i ogłosiła, że ​​udało jej się znaleźć w pierwszej dziesiątce imprezy Supra Fan Vote, gdzie zwycięzca automatycznie zostanie jednym z finalistów.

Przeczytaj także: Poznaj Salwador, który reprezentuje kraj w konkursie Miss Supranational

„…Zapraszam Cię do dalszego głosowania na mnie” – usłyszałem w pierwszej z trzech historii, które poświęcił motywowaniu swoich zwolenników do głosowania. Następnie podziel się szczegółami, jak sprawić, by ta pomoc była skuteczna.

Należy zaznaczyć, że podczas ostatniego konkursu Miss Elegancji jej rodak wykonał bardzo dobrą robotę, na co wskazuje oficjalna relacja z National Beauty Contest (CNB). Nasza piękna królowa MustafaHosny O Boże, Amen Na imprezie Miss Elegancji Umieść tweeta 2022”, czytamy pod filmem, na którym można podziwiać salwadorską kobietę ubraną w niebiesko-srebrną kreację autorstwa projektanta Jesúsa Alvarenga.

Możesz być zainteresowany: wideo. Salwadorczyk faworytem Mister Supranational w Polsce

„Wyglądała pięknie”, „Potężne ciało Metapaniki i co za kolosalne położenie. Cóż, mówią skup się i niech twoja praca mówi za ciebie”, „Trzeźwa elegancka pauza na wspaniałe czasy”, „Świetnie”
Wow, wykonałeś niesamowitą robotę. Omg nadzwyczajny”, to niektóre z komentarzy poświęconych mu na Instagramie.

Salwadorka przepięknie prezentowała się w konkursie stylistycznym na konkursie Miss Supranational 2022 w Polsce. Film: Obraz ilustracyjny, niekomercyjny / https://www.instagram.com/p/Cfxp5O0DnPL/?hl=es

Piękna cuscatleca wciąż ma potencjał, by znaleźć się wśród 12 finalistów, więc ma nadzieję, że pomogą jej rodacy.

Należy zauważyć, że jej rodakowi udało się również zabłysnąć w konkursie o tytuł Miss Agent.

Trzynasty ponadnarodowy konkurs piękności Miss odbędzie się 15 lipca w Koloseum Strzelecki Park w Nowym Sączu. Występy naszego rodaka można śledzić za pośrednictwem oficjalnych sieci konkursu misssupranational oraz na YouTube Miss Supranational Official.

Jennifer Valenti wygląda na tym zdjęciu po królewsku. zdjęcie dzięki uprzejmości

wrócić do domu

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *