Salwadorka jest faworytką konkursu Miss Supranational

Salwadorka jest faworytką konkursu Miss Supranational

Po oficjalnej prezentacji w konkursie Miss Sopranational Poland Luciana Martinez znalazła się już w czołówce rankingów kandydatek.

piękna Lucyna Martinez, reprezentująca Salwador w wyborach Miss Supranational 2023 w Polsce, została już sklasyfikowana jako jedna z kandydatek z największymi szansami na zdobycie korony. Messolodzy i serwisy specjalizujące się w konkursach piękności umieściły już 24-letnią Santankę na swojej liście faworytek.

Na stronie „Miss i Kobiety Wszechświata” na Facebooku zamieszczono tabele z nazwiskami i zdjęciami uczestniczek, które zdaniem ekspertów mają największe szanse na zdobycie tytułu i zostanie następczynią południowoafrykańskiej królowej Laleli Maswani, Miss Supranational 2022.

Przeczytaj także: Irene Castillo „najpiękniejszą w telewizji”

Królowa piękności Salwadoru zlokalizowana jest w wielu ulubionych miejscach. Zdjęcie ma charakter poglądowy i niekomercyjny / www.facebook.com/MissesAndMistersoftheUniverse

Salwadorka pojawiła się po oficjalnym występie z resztą zawodniczek, podczas którego wyglądała olśniewająco w aksamitnej sukni i długich szmaragdowozielonych rękawiczkach. Filmy rejestrujące ten moment pokazują Lucianę wspinającą się po scenie z wdziękiem i elegancją. Następnie z pewnością siebie i żywą charyzmą przedstawił się po hiszpańsku i angielsku.

Warto zaznaczyć, że Luciana nie jest nowicjuszką w tego typu zawodach. W 2021 roku wystartowała w wyborach Miss Grand International, a rok później stanęła na wysokości zadania Era globalnej kawy. Udało mu się zakwalifikować w obu wyścigach. W 2018 roku została także Królową Festiwali Julii w rodzinnym Santa Ana.

To Cię zainteresuje: Wideo: Wśród najlepszych influencerów! Yanira Berríos była nominowana do nagrody Be Awards

Konkurs Miss Supranational powstał w 2009 roku zrodził się z idei konkurowania z konkursami Miss Universe i Miss World, z której wziął kilka koncepcji, m.in. system rywalizacji w ceremonii finałowej. Hasłem tego konkursu jest „Łączyć nasz świat z pięknem”, poprzez który stara się promować kobiece piękno.

Luciana Martinez na Szczycie Miss Supranational
Kolejny z topów z udziałem Luciany Martinez. Zdjęcie ma charakter poglądowy i niekomercyjny / www.facebook.com/MissesAndMistersoftheUniverse

Warto zauważyć, że w 2021 r. Salwador Linda Cibrian We wspomnianych zawodach dla Salwadoru zajął pierwsze miejsce.

Kandydaci z Salwadoru biorący udział w tym międzynarodowym konkursie stoją na czele Krajowego Konkursu Piękności, któremu przewodniczy Francisco Cortez.

Wracając do okładki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *