San Marino 0 – Anglia 10: Podsumowanie, gole i wynik eliminacji do Kataru 2022

Do Kataru można dotrzeć przez zamiatanie

To nie był największy cios w historii San Marino (Niemcy utrzymują to osiągnięcie, osiągając 0-13 w 2006 r.); Nie była to też największa wygrana w historii Anglii (0-13 do „Ilandii” w 1882). Ale były „małe rączki” trzymające ster w kierunku Katar 2022. Angielska supremacja była tak przytłaczająca, że ​​niemal upokarzała. wi kenJak rekin w akwarium, Gra w pokera w 15 minut, aby wyrównać Linekera (48) i uzyskać dystans pięciu od RooneyNajwyższy strzelec w historii trzy czarne.

dał mu ogłoszenie McGuire Mosiądz w 5 minut: na łasce i stał się pusty. podstawowy. i drugi, Mimo że Saka chciał jej go dać, był to jego własny cel, gdzie środek odbił jego strzał, czyniąc rozciągnięcie bramkarza bezużytecznym. Wciąż palili popcorn w kuchence mikrofalowej i Anglia Już wygrywałem 0-2. Przybyli w samą porę, by wyrecytować Kane, który zrobił pokera w kwadrans: Dwie części, jedna z ciepłą, a druga po przejściu prawie na piechotę do kuchni.

Specjalne nawiązanie do najbardziej absurdalnego rzutu karnego w historii futbolu: Foden uderzył piłkę, piłka i tak wyszła, ale sędzia pobiegł do VAR, ponieważ prawdopodobnie Porysowana skóra na paznokciach gracza. Na zdjęciu nie doceniono, że został wyraźnie pobity, ale sędzia wskazał maksymalną karę i wziął kartkę. warte oglądania; Surrealizm.

Po pierwszej połowie strzelili Smith Rowe, strzelanie w szpilkach od Ibrahima i Mings, zakończenie domyślnego błędu. Wynik, 0-8, dotarł do dziesiątki. A tym bardziej, kiedy Ibrahim Podpisany dziewiątego krzyżem. „Chcemy dziesięciu!”, krzyknął angielski trybuny. Nie rozmawiali o loterii. i jego dziecikto otrzymał wiadomość, Dali mu to z pracy Saki (To tak, całkowicie twoje).

Dwóch „wykwalifikowanych pracowników” i Mistrzostwa Świata 2022. Plusz z filmu. Okropny rodzaj. Oraz najlepszy strzelec Kane, który prędzej czy później zostanie najlepszym strzelcem wszech czasów w swoim kraju. To kwestia czasu.

Anglia zmiażdżyć: Katar jest niszczycielski.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *