San Marino przyjmuje 402 zgłoszenia i planuje casting na najbliższe tygodnie

Chociaż termin składania wniosków pozostaje otwarty do 20 stycznia, Telewizja Publiczna w San Marino rozpoczęła już współpracę z 402 artystami, którzy zgłosili się do procesu.

Jak mogłoby być inaczej, ponad 80% tych aplikacji pochodzi z Włoch (334 piosenki), a następnie z Hiszpanii, z 16 sugestiami. Z drugiej strony medalu, obecna liczba zarejestrowanych do tej pory artystów San Marino wynosi tylko 3. Pozostałe kraje wyróżnione przez organizację to Niemcy z 8 kandydatami i Norwegia z 5 kandydatami, jednak pewne jest, że do procesu zgłosiło się ponad 20 krajów. Niektóre z tych krajów, które zostały wcześniej ogłoszone, to Australia, Austria, Białoruś, Stany Zjednoczone, Finlandia, Francja, Włochy, Luksemburg, Malta, Polska, Rosja, Wielka Brytania, San Marino, Serbia i Szwajcaria.

W najbliższy poniedziałek 17 października zaprosiliśmy pierwszą listę uczestników, którzy wezmą udział w scenie akademia i castingSkłada się z dwóch dni, podczas których odbywa się spotkanie edukacyjne na temat nauki i nauki muzyki oraz świata rozrywki. Ta pierwsza część egzaminów odbędzie się za: Sala balowa Małego Tony’ego de Seravalli Od 28 października do 4 listopada i 6 tego samego miesiąca, ale w styczniu będzie co najmniej jeszcze jedna taka sama nieruchomość do późniejszego składania wniosków. Ostatecznie, począwszy od tego etapu, jury wybierze około 60 uczestników do udziału w półfinałach, które odbędą się w drugim tygodniu lutego, a odbędą się 4 rundy półfinałowe, w tym jedna wyłącznie dla uczestników z Sanu. Marino i piąty. Usuń ponownie. Wielki Finał odbędzie się 25 lutego i będzie transmitowany na żywo z Teatro Nuevo Dogana, gdzie jury wybierze zwycięzcę i przedstawiciela San Marino na Eurowizji 2023. Jury będzie składać się z 5 osób, z których dwie będą delegatami San Marino RTV, delegat Ministra Spraw Zagranicznych kraju i dwóch delegatów San Marino RTV, zostali wybrani przez firmę Media Evolution, producenta wstępnej selekcji.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *