Santander, najlepszy prywatny międzynarodowy bank w Meksyku. Grupa Euromoney Millennium

Santander, najlepszy prywatny międzynarodowy bank w Meksyku.  Grupa Euromoney Millennium

Santander Meksyk Zostało to docenione przez magazyn euromoney, mieć Najlepsze międzynarodowe usługi bankowości prywatnej w kraju i Najlepszy prywatny bank w Ameryce Łacińskiej. Instytucja finansowa podziękowała nagrodzie w oświadczeniu i potwierdziła swoje zaangażowanie w rozwój.

Bank potwierdził, że został uhonorowany za wspieranie zrównoważonych inwestycji. Jej misją jest edukacja finansowa przyszłych pokoleń i doradztwo w zakresie dywersyfikacji inwestycji; Jej strategią jest świadczenie usług zorientowanych na klienta, a także przeniesienie zarządzania majątkiem klientów na nowy poziom.

Skomentował: „Ugruntowaliśmy swoją pozycję jako prywatny bank referencyjny na rynku i mamy ambicję dalszego doskonalenia, aby sprostać potrzebom naszych klientów”. Guillermo Barreraszef Zarządzanie majątkiem i ubezpieczenia W Santander Meksyk.

Bankowości Prywatnej Santander Zapewnia indywidualną obsługę Meksyk Z obecnością w głównych miastach kraju, a także zespołem prywatnych międzynarodowych bankierów obecnych w HiszpaniaI PortugaliaI PolskaI szwajcarskiI Zjednoczone KrólestwoI Zjednoczone państwoI BrazyliaI Papryczka chiliI Argentyna I Urugwaj.

sngz

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *