Santander uruchomił stypendia 1,000 w celu promowania profesjonalnego języka angielskiego na University of Pennsylvania

Stypendia językowe Santander –Angielski, aby przyspieszyć karierę University of Pennsylvania, dążąc do poprawy znajomości języka angielskiego w środowisku zawodowym.

Rozmowa jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia, a nie osób posługujących się językiem ojczystym, które są zainteresowane rozwojem swojej kariery. Można go zamówić na www.becas-santander.com Do 23 listopada.

Profesjonalny angielski jest niezbędnym narzędziem, które robi różnicę, jeśli chodzi o promowanie zatrudnienia. Doskonalenie tych umiejętności oraz zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy (zwane również podnoszeniem umiejętności) pomaga w osiąganiu celów zawodowych.

Santander kontynuuje swoje zaangażowanie w ciągłą naukę i szkolenia językowe jako dźwignię zatrudnienia. przez Uniwersytety Santander, Włócznia 1.000 języków Picass Santander | Angielski, aby przyspieszyć karierę – University of Pennsylvania W celu promowania profesjonalnego języka angielskiego dla osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery i poprawą ich zdolności do zatrudnienia.

Stypendia skierowane są do 1000 osób w wieku powyżej 18 lat, nie mówiących ojczystym językiem angielskim, obywateli lub rezydentów 13 krajów (Niemcy, Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, USA, Hiszpania, Meksyk, Peru, Polska, Portugalia, Wielka Brytania i Urugwaj ), ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B1.

Zaproszenie zostało ogłoszone we współpracy z University of Pennsylvania (UPenn), jedną z najbardziej prestiżowych instytucji akademickich na świecie: członkiem Ivy League – najbardziej połączonej sieci amerykańskich uniwersytetów – i regularnej „Top 20” najlepsze uczelnie świata według rankingów takich jak THE (Times Higher Education) czy QS.

Program szkoleniowy pozwoli uczestnikom wybrać jeden z trzech kursów w oparciu o ich cele zawodowe:

  • Angielski dla rozwoju kariery: Zaprojektowany, aby pomóc uczestnikom nauczyć się stawiać czoła procesom selekcji i rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, zwiększając w ten sposób ich szanse na zatrudnienie. Ponadto da uczniom możliwość poznania ścieżki kariery, którą chcą rozwijać, jednocześnie poprawiając słownictwo i znajomość języka angielskiego.
  • Angielski dla biznesu i przedsiębiorczości: Dla zainteresowanych biznesem i światową gospodarką. Uczestnicy nauczą się odpowiedniego języka angielskiego, aby analizować badania rynkowe, pisać biznesplany, przyciągać uwagę inwestorów i wsparcie finansowe, a także poznawać globalne praktyki przedsiębiorczości.
  • Angielski dla nauki, technologii, inżynierii i matematyki: Uczestnicy nauczą się posługiwać językiem przyczyny i skutku w języku angielskim, pisać strategie badawcze oraz analizować dane z eksperymentów. Będą również wykorzystywać zagadnienia związane ze zmianami klimatycznymi jako przykład użycia języka naukowo-technicznego.

Dla Javiera Rogli, dyrektora globalnego uniwersytetów w Santander, „Umiejętności językowe, zwłaszcza angielski, są podstawowym warunkiem zatrudnienia i rozwoju zawodowego, zwłaszcza w środowisku, które jest szybko digitalizowane i umiędzynarodowione. jedna, przez którą przechodzimy, promowanie profesjonalnego języka angielskiego wydaje się być niezbędna, na przykład, aby zwiększyć szanse powodzenia w procesach selekcji, z czym University of Pennsylvania ma duże doświadczenie.”

Kurs, w 100% online, będzie realizowany poprzez internetową platformę szkoleniową UPenn i będzie oferował zajęcia indywidualne (ankiety dotyczące artykułów i filmów, wiedza poprzez gry czy nagrywanie prywatnych nagrań jako ćwiczenia praktyczne) oraz zajęcia grupowe w czasie rzeczywistym (rozmowy, komentarze i pytania do nauczycieli) i kolegów na temat wykonywanych zadań, które czasami będą kierowane przez specjalistów o międzynarodowej renomie).

Kurs rozpocznie się w styczniu 2022 r., potrwa 5 tygodni i będzie prowadzony przez wydział Programy języka angielskiego przez UPenn. Nabór będzie otwarty do 23 listopada o godz www.becas-santander.com.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *