Scania zmienia swój biznes w zakresie autobusów i autokarów

Scania zmienia swój biznes w zakresie autobusów i autokarów

Aby zapewnić klientom Zrównoważone i konkurencyjne rozwiązania w zakresie mobilności Zapewnienie rentownego wzrostu w zmieniającym się otoczeniu rynkowym, Scania zmienia swój biznes w zakresie autobusów i autokarów. W wyniku nowego trendu, który obejmuje bardziej ukierunkowany asortyment produktów i Następna mapa drogowaPodjęto decyzję o wstrzymaniu produkcji Nadwozia podwozia do autobusu Scania w fabryce Słupsk, Polska.

Scania nadal dostarcza Klienci kompletują autobusy i autokaryofertę, która w coraz większym stopniu opiera się na naszych mocnych stronach: systemie modułowym, rozbudowanej sieci serwisowej i silnych partnerstwach Globalnie i lokalnie z kulturystami.

Epidemia mocno dotknęła rynek autobusów i autokarów, Choć rynek stopniowo się ożywia, Tempo ożywienia gospodarczego jest powolne, konkurencja rośnie, a wymagają tego nadchodzące przepisy Duże inwestycje W nowych technologiach teraz i w przyszłości.

„Jesteśmy przekonani, że to działa Autobusy i autokary nadal będą ważną częścią Scania oferuje oferty w przyszłości, ale potrzebujemy zaktualizowanej strategii, która pozwoli nam się spotkać Nasza obietnica złożona klientowi I zapewnienie zyskownego handlu na całym świecie.” mówi Stefano Fidel, dyrektor sprzedaży i marketingu w Scania.

Zaktualizowana strategia będzie stanowić wsparcie dla obietnicy Scania złożonej klientom Być zaufanym partnerem globalnym Uzyskanie kompletnych rozwiązań poprzez wykorzystanie mocnych stron systemu modułowego i sieci serwisowej Scania Stowarzyszenia międzynarodowe i lokalne.

„Korzystając z wiedzy i szerokiej oferty Scania Opcje układu napędowego zapewnimy naszym klientom Kompletne rozwiązania obejmujące serwis i finansowanie, Wysyłka i systemy „Inteligentny transport” – mówi Stefano Fidel.

Skoncentrowany plan działania produktu oraz bardziej zwinna i elastyczna struktura

Dotrzymać obietnicy złożonej klientom Scania i zapewnić taką możliwość Lepiej spełniać wymagania rynku W miarę wymagań klientów działalność autobusowa i autokarowa uzyska strukturę Bardziej wydajny, aby poprawić szybkość i elastyczność. Skoncentrowane podejście do asortymentu produktów Scania i przyszłego rozwoju oznacza, że ​​firma jest nastawiona na kontynuację Wykonanie przedniego i tylnego podwozia silnika Z rozbudowanymi opcjami układu napędowego, ale zostanie wycofany Produkcja Scania na poziomie miasta, Scania Interlink i podwozie niskopodłogowe.

W związku z tym Scania podjęła decyzję Zamknięcie części fabryki w Słupsku, Który produkuje nadwozia do podwozi Scania. Produkcja organizmu stopniowo się zatrzyma W pierwszym kwartale 2024 r. Decyzja ta nie będzie miała wpływu na produkcję podwozi w Słupsku ani w innych podmiotach Scania w Polsce.

Kompletne i zrównoważone rozwiązania dzięki lepszej współpracy

Dzięki zaktualizowanej strategii Scania kontynuuje działania Udostępnianie autobusów i autokarów Uzupełnij dalszą współpracę z wybranymi producentami nadwozi i partnerami branżowymi.

„Większość autobusów działa i Autobusy Scania były produkowane od zawsze We współpracy z kulturystami osiągnięto wysoki poziom usług i silną obecność Globalny z ustawieniami lokalnymi. To skuteczne podejście będzie dalej rozwijane, obecnie w ścisłej współpracy z kulturystami i naszymi partnerami. Aby zapewnić naszym klientom „Kompletne rozwiązania”, – mówi Stefano Fidel.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *