Sean Penn stopi swoje Oscary, jeśli prezydent Ukrainy nie dostanie miejsca

Meksyk /

Aktor i reżyser Sean Penn zagroził Akademii stopieniem swoich statuetek, które zdobył na Oskarach Jeśli nie obejmują Prezydenta Ukrainy Wołodymyr Zełenski w dostawie w tę niedzielę i zignorował napiętą sytuację w europejskim kraju.

W rozmowie z CNNA Ben przemawiał z Warszawy, w Polsce, gdzie odwiedził Ukrainę Pracować w filmie dokumentalnym o sytuacji w kraju i stojącej przed nim rosyjskiej operacji wojskowej.

Po przedstawionym pytaniu cIm Acosta na temat Oskarów i sytuacji na Ukrainie„Nie ma nic lepszego, co Oscary mogą zrobić, niż dać mu możliwość porozmawiania z nami wszystkimi” – powiedział.

Rozumiem, że podjęto decyzję, aby tego nie robić. Jeśli zdecydujesz się nie szukać sławy na Ukrainie, która zabiera dla nas kule i bomby wraz z ukraińskimi dziećmi, które starają się chronić, to Myślę, że każdy z tych ludzi i każda część tej decyzji będzie najstraszniejszym momentem w historii Hollywood.„, on dodał.

Jednakże, Ben nie poprzestał na tym, dzieląc się tym, co zrobiłby ze swoją statuetką do Oscara, gdyby nie zrobiło się dla Ukrainy przestrzeni, i wzywając kolegów filmowców do bojkotu ceremonii wręczenia nagród:Jeśli tak się stanie, rozpuszczę się publicznie”.

wybitnie Zełenski nie jest agentem poza rozrywką, ponieważ ma za sobą karierę aktora i komika w filmie i telewizji.

Wyglądać

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *