Secrets Lanzarote Resort & Spa tylko dla dorosłych ze zniżką na Lanzarote

Secrets Lanzarote Resort & Spa tylko dla dorosłych ze zniżką na Lanzarote

Secrets Lanzarote Resort & Spa to Hotel all inclusive na Lanzarote Aby odpocząć, żyć latem, dniem i nocą, odwiedź wyspę. Lanzarote od dziesięcioleci jest inspiracją dla artystów i pisarzy i jest inspirującą wyspą ze względu na niezrównane krajobrazy. Secrets Lanzarote znajduje się w najlepszej lokalizacji w Puerto Calero Aby odwiedzić wszystkie zakątki wyspy wulkanów, która tego lata oferuje wystawy, muzykę na świeżym powietrzu i sztukę Cesar Manriqueliteratura Józef Saramagooraz unikalne naturalne miejsca na świecie, takie jak Cueva de los Verdes i bawół del agua.

Secrets Lanzarote to idealny hotel do poznania i odkrycia tej magii Co zobaczyć na Lanzarote. Tego lata i tylko dla czytelników El Día, a specjalna promocja 25% zniżki przez kod CANARIAS21.

Sekrety rafy cukrowej Lanzarote

W historii Lanzarote znakomici goście wykorzystali jej urok, spokój i kontrast do stworzenia, zamieniając ją w przystań dla talentów i źródło inspiracji dla różnych dyscyplin artystycznych. Obecnie jest to także miejsce narodzin kina, a także odniesienie w niektórych aspektach, takich jak nauka czy wulkany. Na Cozycozy.com gran canaria noclegi znajdź najlepsze apartamenty, wille i domy wakacyjne. Wyspa jest pełnymi nieznanymi zakątkami, które zaskoczą Cię swoim pięknym. Od najlepszych stref po małym i głównym, w których można wyróżnić wyjątkowe wrażenia.

Jameos del Agua, Mirador del Río, Toys of the Wind, House of Tahiche, Cactus Garden i niezrównana restauracja El Diablo w środku Park Narodowy Timanfaya to tylko resztki Cesar ManriqueMultidyscyplinarny artysta par excellence i zagorzały orędownik natury swojej wyspy. Wykazał się w nim swoją pomysłowością i szacunkiem dla środowiska, a z sekretów Lanzarote wszystko można łatwo zidentyfikować, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać czas spędzony na wyspie i zakochać się w jej kontrastach.

Co zobaczyć na Lanzarote?

Dla tych, którzy chcą odwiedzić i uczyć się, to Hotel tylko dla dorosłych? Połączony ze wszystkimi usługami i Wycieczki z przewodnikiem po Lanzaroteaby latem można było skorzystać z bogatej oferty i kalendarza kulturalnego Lanzarote.

światowa kawiarnia restauracja

33. Targi Rzemiosła Mancha Blanca, 9-15 września, zgromadzą 98 twórców z Wysp Kanaryjskich w wydarzeniu, które jest zarówno miejscem spotkań, jak i okazją do odnalezienia tego wyjątkowego dzieła, odkrycia piękna tego, co jest ręcznie wykonane, do poświęcenia praca i dawanie z tym prezentem wykonanym z troską i poświęceniem rzemieślnika.

Miłośnicy muzyki mają szczęście, ponieważ Światowe Europejskie Stowarzyszenie Miedzi Lanzarote postanowiło zorganizować jedno ze swoich corocznych spotkań z grupą młodych graczy Wind Metal. Muzycy są przykładem młodego talentu tej wybitnie działającej szkoły, ale także scena koncertowa nie pozostawiła nikogo obojętnym. Jedyna hala na świecie, Zielona JaskiniaWspierając obietnice m.in. Meksyku, Niemiec, Hiszpanii, Polski i Włoch, które zapewniły wyjątkowe i bezpłatne doznania muzyczne.

rafy cukrowe

Wystawy, muzyka, koncerty, kino letnie, wycieczki z przewodnikiem i wyspa, aby cieszyć się latem w hotelu i poza nim Sekrety Lanzarote. Z sześcioma restauracjami, czterema basenami z balijskimi łóżkami, solarium od strony plaży, pokazem kulinarnym, pokazami na żywo, ekskluzywnym spa z niestandardowym menu oraz w pełni wyposażoną całodobową siłownią. Pięciogwiazdkowy hotel na Lanzarote Ma dzienne i nocne rozrywki, muzykę na żywo, Luksusowe pokoje i apartamenty Z widokiem na ogrody, romantyczny ocean lub góry i wulkany na wyspie.

Dzięki ekskluzywnej ofercie dla czytelników El Día, to Hotel w Lanzarote Tego lata oferuje najlepsze ceny z 25% rabatem i pokoje od 75 euro, aby cieszyć się nimi samotnie lub z rodziną i przyjaciółmi.

wschód Hotel w Puerto Calero Otwiera swoje sześć restauracji dla swoich gości ze zróżnicowanym i wysokiej jakości menu dla różnych doznań kulinarnych każdego dnia, przygotowywanych na zamówienie bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. The Secrets Lanzarote posiada również sześć barów o różnej atmosferze, tarasy u podnóża basenów bez krawędzi i tereny zielone, w których można się zrelaksować i cieszyć Pogoda na Lanzaroteśrednio 22 stopnie przez cały rok.

Sekrety Lanzarote to Pięciogwiazdkowy hotel tylko dla dorosłych na Lanzarote I idealne miejsce tego lata na kilka dni bez zmartwień i ze wszystkimi wygodami.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *