Sekrety Dumbledore’a i nie tylko

Zbliża się nowy weekend, a w Espinovie przechodzimy zgrabnie do naszego zwyczajowego przeglądu podstawowego kina na te dni. Wybrałeś dzisiaj 11 filmów Które są emitowane w kinach, pokazywane na żywo, wydawane w formacie fizycznym lub transmitowane w krajowym hiszpańskim kanale telewizyjnym.

Zanim przejdę do wyboru na ten weekend, przypominam, że mamy również wybór niesamowitych filmów science fiction na Netflix, niesamowitych filmów fantasy na HBO Max, dobrych thrillerów do obejrzenia na różnych platformach lub bardzo interesujących filmów fabularnych. Strumień. bez dodawania więcej, Przejdźmy teraz do podstaw.

w kinach

Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a („Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a”)

Trzecia część tej sagi o Harrym Potterze została naznaczona zwolnieniem Johnny Depp I kolejny podpis Mads Mikkelsen Jak Grindelwald. Węższy niż jego poprzednik, jest również bardziej elegancki i sugeruje przejściową przygodę, która wydaje się być nieudanym poligonem doświadczalnym tego, co działa, a co nie.

Fantastyczne zwierzęta: Dumbledore’s Secrets Recenzja

pływ

„Kryształowe dziewczyny”

Nowy hiszpański film Netflixa oznacza ponowne spotkanie aktorki Maria Pedraza z reżyserem Jota Linares, który wcześniej współpracował przy filmie Kto zabrałbyś się na bezludną wyspę? Tutaj dają nam intensywny dramat w świecie baletu, który aspiruje do tego, by stać się nowym mega-sukcesem dla platformy.

„Spotkanie z przeszłością” („Wszystkie stare noże”)

Thriller szpiegowski, który bada, jak grała postać Chris Sosna Zbadaj, co poszło nie tak z misją kilka lat temu. Obsługuje zarówno dobrze Thandwe Newton Przed kamerami mierzonymi pracą za nimi Janus Metz.

„skrajny gniew”

zrzędliwy

Intensywny polski film, powrót kobiety z przeszłości bohatera zmusza go do zostania policyjnym informatorem. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie.

Najlepsze filmy Netflix 2022 (na razie)

„Śmierć na Nilu” („Śmierć na Nilu”)

Powrót Herkulesa Poirota Kenneth Prang Jest to luksusowa i efektowna rozrywka pełna napięcia, w której jego załoga pełna jest twarzy znanych szerokiej publiczności. Nie radziło sobie tak dobrze w kasie jak Morderstwo w Orient Expressie, ale miejmy nadzieję, że ta adaptacja powieści autorstwa Christy Agatha Znajdź drugi punkt widzenia w bieganiu.

Recenzja „Śmierci na Nilu”

w formie fizycznej

„Spider-Man: Bez drogi do domu”

Zakończenie pierwszego etapu Tom Holland Jak superbohater Marvela, a także trzy dotychczasowe wersje postaci na żywo. „Spider-Man: No Way Home” stał się wielkim fenomenem kasowym w zeszłym roku, a teraz ma to wszystko ponownie, dzięki pojawieniu się na DVD, Blu-ray i UHD.

„Ostatnia noc w Soho” („Ostatnia noc w Soho”)

Ostatni film z Edgar Wright Nie odniosła oczekiwanych sukcesów w teatrach, więc jej przybycie w formie fizycznej jest dobrą okazją do ponownego przeżycia tego pasjonującego filmu, który bawi się przeszłością i teraźniejszością, czerpiąc z twórczości debiutanta. Thomasine Mackenzie.

w telewizorze

„Intruz w klasie” („21 Jump Street”)

wyszedłem w klasie

Zabawny skok na duży ekran popularnego serialu opartego na dobrej harmonii między nimi Jonah Hill i Channing Tatumale trzeba też mieć za sobą ten duet, który dał nam tyle radości, kto go ukształtował Phil Lord i Chris Miller.

Krytyka „infiltratora w klasie”

Piątek o 22:00 w Neox

Piekielny chłopak

Piekielny chłopak

William Byk Przeniesiono na duży ekran tę wyjątkową postać stworzoną przez Mike Mignola W zabawnym filmie, do którego można łatwo uzyskać dostęp, nie tracąc z oczu jego odcisków palców. Jeden z najlepszych filmów o superbohaterach, jakie dało nam Hollywood.

Recenzja „Hellboy”

Od soboty do niedzieli o 0:20 w Paramount

29 najlepszych filmów o superbohaterach dekady (2010-2019)

„sojusznicy”

sojusznicy

Stylowy film podkreślony inspirującymi występami Brad Pitt i Marion Cotillard. Szkoda jednak, że Robert Zemeckis Wydaje się, że bardziej skupia się na stronie artystycznej niż na osiągnięciu ludzkiego dotyku, niezbędnego do przeniesienia filmu na wyższy poziom.

recenzja „sojuszników”

Niedziela o 22:00 na Telecinco

„Niekończący się wykop”

Nieskończony wykop

Jeden z największych hiszpańskich filmów wszechczasów, podejmujący mało znany temat kretów z czasów wojny secesyjnej. W tym celu stosuje się dramatyczne podejście, które wzmacnia najbardziej duszący element opowieści i intensywnie lśni Wieża Antoniego Jak? Belen Questa w ich wspólnym i indywidualnym cierpieniu.

Recenzja „Nieskończonego rowu”

Niedziela o 22:35 czasu Los Angeles 2

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.