Sektor pogrzebowy zmienia kolor na zielony na Funermostra 2021

Innowacje, zrównoważony rozwój, szacunek dla różnorodności i nowe sposoby na pożegnanie będą koncepcjami przyświecającymi 16. edycji Funermostra, międzynarodowe targi produktów i usług pogrzebowych. Sektorowe targi referencyjne w Hiszpanii otworzą swoje podwoje w Feria Valencia w środę (20 października). Oficjalnej inauguracji dokona Alejandro Ramón, doradca cmentarza Rady Miasta Walencji, któremu będą towarzyszyć inne władze.

I tak od 20 do 22 października Funermostra będzie zmień scenę W sektorze pogrzebowym: Bardziej ekologiczne i zrównoważone Powstało znacznie więcej. Sektor, który dodatkowo wykazał swoją niezbędną pracę w społeczeństwie, szczególnie w pierwszych miesiącach pandemii.

Za trzy dni profesjonaliści będą mogli zobaczyć wszystkie innowacje, które umożliwią przejście na nowe, bardziej świadome i pełne szacunku formuły pożegnania. Byłaby to zmiana w obliczu wymagań społeczeństwa, które poszukuje bardziej naturalnych, świadomych i zrównoważonych rytuałów.

Zaoferowany zostanie pokaz pogrzebowy Wszystkie przemiany, z jakimi sektor będzie musiał się zmierzyć w średnim okresie na dużym obszarze: 10 000 metrów kwadratowych powierzchni, w której weźmie udział około stu wystawców wśród firm, marek i instytucji Nowe rozwiązania oparte na tworzeniu i udostępnianiu zasobów która wyznacza hiszpański sektor pogrzebowy jako punkt odniesienia w świadomości ekologicznej.

zielone jezioro ogórkowe na cmentarz

Funermost Odtworzy jezioro Jako alternatywa dla pożegnania się z bliskimi. Zwiedzający będzie mógł zobaczyć „na miejscu” ekosystem wodny przeznaczony do składowania szczątków po rytuałach kremacyjnych. Inicjatywa, która nie została odtworzona w galerii. Celem jest zademonstrowanie alternatywy, która przekształca cmentarze w przestrzenie, które pomagają zrozumieć i ocenić cykl życia poprzez naturalizacja.

Również w Funermostra można zobaczyć wersję słynnego Tutanchamon. Według Unicoffina jest to bardzo specjalne zlecenie od kolekcjonera antyków, który skontaktował się z tą firmą, aby uczynić go czymś wyjątkowym na jego pogrzeb: szambelanem godnym faraonów starożytnego Egiptu.

Nasze w 100% biodegradowalne słoiki są również wykonane z ziaren kawy lub orzeszków piniowych. Cyfrowe rozwiązania rytuałów pożegnalnych w transmisji na żywoSamochody elektryczne, ekologiczne maszyny czy najnowsze technologie w piecach kremacyjnych będą częścią targów, które będą towarzyszyć tej zielonej zmianie.

Różne sposoby na pożegnanie

Pogrzeby również będą ewoluować w stosunku do tego, co jest obecnie ustalone, dlatego wszystkie obecne alternatywy dla tradycyjnego pochówku i kremacji będą również obecne w Funermostra 2021, Takie jak głębokie zamrażanie i hydroliza alkaliczna.

Omówi również, jaka w przyszłości powinna wyglądać rola pogrzebów, krematoriów i cmentarzy oraz jak architektura pomoże w tej zmianie. z ręki Regionalne Kolegium Architektów Walencji, Wystawa branżowego standardu zastanowi się nad rolą architektury w zarządzaniu śmiercią i akcie pożegnania. z Opieka międzypogrzebowa, Przestrzenie śmierci pokażą 50 najistotniejszych dzieł architektury pogrzebowej z Ruchu Współczesnego, aby skłonić nas do zastanowienia się nad znaczeniem pokoju, pokoju i krajobrazu w różnych momentach i kontekstach.

Podobnie, uwaga zostanie zwrócona na przedmioty używane do pożegnania się z ukochaną osobą, które powinny coraz bardziej odpowiadać pragnieniu wyrażanemu w życiu lub potrzebom bliskich w tym bardzo trudnym czasie. Rzemiosło reaguje poprzez Centrum Rzemiosła Wspólnoty Walenckiej, które zaoferuje warsztaty ilustracyjne dla zwiedzających dla rzemieślników Sentyment, kreatywność i umiejętności prowadzą do ciekawego przeglądu przedmiotów pogrzebowych.

sztuka miejska i fotografia

Funermostra zaprezentuje wystawę fotoreportera Álvaro Ybarra: Doświadczenie śmierci w czasach Covid 19, Stworzony w najcięższych czasach pandemii. Inicjatywa sponsorowana przez Memora i Gremio Funerario de Valencia.

Feria Valencia będzie również gospodarzem wystawy sztuki miejskiej „Mexicranios” z grupy Albea, Imponująca wystawa złożona z kilku artefaktów do zwiedzenia w konkursie przybliża nas do opłakiwania sztuki i historii obrzędów pogrzebowych w Meksyku. okrągły stół o Przyszłość cmentarzy lub oczekiwany ’Zaawansowane lekcje odbudowy twarzy Oni z kolei będą zadowoleni z Funermostra.

Funermostra, najbardziej międzynarodowe targi w tej branży

Musimy pamiętać o międzynarodowym charakterze Funermostra, która od ponad 30 lat odbywa się co dwa lata i jest uznawana przez Ministerstwo Przemysłu za targi międzynarodowe, będąc marką kojarzoną na całym świecie z hiszpańskim sektorem pogrzebowym.

Wszystkie największe firmy i stowarzyszenia z branży będą reprezentowane na Funermostra, zwłaszcza z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Włoch lub Francji, aby stworzyć targi pierwszej klasy. Nie zabraknie również podpisów z Meksyku, Argentyny, Polski, Ukrainy, Holandii i Danii pod wszystkim, co dotyczy pracy pogrzebowej.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *