Seria Netflix na temat Tour de France będzie miała swoją premierę w czerwcu – International Cycling

Seria Netflix na temat Tour de France będzie miała swoją premierę w czerwcu – International Cycling

przez Panie ratuj ją

Poznajemy więcej szczegółów na temat serialu, który Netflix będzie emitować podczas Tour de France. Jak ujawniono na festiwalu telewizyjnym, produkt audiowizualny będzie emitowany podczas Dauphiné, które odbędzie się między 4 a 11 czerwca.

Na wspomnianym wydarzeniu (Cannes Series Festival) uczestnicy mogli obejrzeć wyłącznie pierwszy z ośmiu odcinków, które zaprezentuje ten „serial dokumentalny”. Rozdział Saida koncentruje się głównie na Quick-Step, opowiadając o nieobecności Juliena Alaphilippe w ostatecznej edycji, zaskakującym zwycięstwie Yvesa Lampaerta w procesie wstępnym oraz emocjonalnym zwycięstwie Fabio Jakobsena, którego kulminacją było wyzdrowienie po wypadku, który prawie zabił jego. Zabity w Polsce.

„Wraz z Fabio staraliśmy się pokazać, że dwa lata temu prawie umarł, a dwa lata później pojechał swój pierwszy Tour de France i wygrał etap. Mieliśmy szczęście, ale byliśmy tam, aby o tym porozmawiać” – producent, Yann Le Bourbouach opisał RMC.

Pod nazwą „Tour de France: Unchained” serial ten jest całkowicie zanurzony w podróży najważniejszego wyścigu kolarskiego na świecie, ukazując głównie codzienne życie ośmiu aktorów, Quick-Step, Jumbo-Visma, INEOS Grenadiers, Groupama -FDJ, EF Education-EasyPost i Alpecin, BORA-Hansgrohe i AG2R Citroën Team.

Alejandro Matiz

Czy podoba Ci się to, co robimy? SDołącz do nas Instagram I Świergot

Dołącz do nas na Facebooku: Międzynarodowe kolarstwo

Copyright © 2012-2023 Międzynarodowe kolarstwo. Wszelkie prawa zastrzeżone

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *