Seria o Franco – Blog Inaki Anasagaste

wtorek 12 października 2021

„Brutalny” serial o Franco, którego Netflix nie chciał nazwać, zatytułowany „Die Wahrheit Uber Franco”, z podtytułem: „Ostra prawda o dyktaturze Franco”. Serial jest dobry, https://www.netflix.com/es/title/81457039, ale w tej chwili nie jest promowany przez Netflix, jest 5 rozdziałów, są w języku niemieckim (ale z hiszpańskimi napisami…) , zaczyna się od hrabiego Historia rodziny Franco, po przybyciu republiki i przewrocie wojskowym, potem kończy się śmiercią Franco i początkiem przemiany… (to i tak jest najgorsze, bo chociaż nie poświęcając mu wiele, dzieli się jego ulepszoną wizją, która dziś jest kwestionowana, ponieważ nie odcina wyobcowania i elementów frankistowskich, które zostały wniesione do demokracji, która dziś ucierpiała).

Masz nosy dziesiątki lat po śmierci Franco, musisz się dowiedzieć z niemieckiego filmu dokumentalnego… (jeśli to prawda, że ​​są doniesienia o wojnie secesyjnej i związku Franco z Hitlerem, albo jakiś serial telewizyjny z tamtych lat, albo z konkretny punkt, ale nie Relacja historyczna o tym, czym jest dyktatura…), mimo całej serii bez perfekcji, jest w porządku, wygodnie to oglądać i publikować, a także poprosić Netflix o przetłumaczenie i opublikowanie (bo to na pewno będzie hitem do obejrzenia, w rzeczywistości wiele osób już to ogląda, ponieważ ktoś im mówi…), byłoby również właściwe, aby Hiszpania zaczęła robić jakieś reportaże na ten temat, jak ten niemiecki. https://www.elnacional.cat/es/cultura/la-brutal-serie-sobre-franco-que-netflix-no-ha-querido-doblar_655637_102.html. Sony

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *