Seria Silent Hill: Czy Konami stworzy scenę horroru Metaverse?

Seria Silent Hill: Czy Konami stworzy scenę horroru Metaverse?

Silent Hill to franczyza, która wyprodukowała wiele gier, które pokochali gracze. Dzieje się tak pomimo tego, że podczas zabawy z nimi śmiertelnie się bali. Teraz mają nowe oferty, które mogą zawierać plik metaverse przerażenie.

Pierwsze dwie gry Silent HillSą znane jako jedne z najlepszych horrorów w historii. Później nie byli lubiani, ponieważ produkcja przeniosła się z japońskiego zespołu do Stanów Zjednoczonych.

Silent Hill 2 jest ulubieńcem fanów, znanym z nieziemskiej atmosfery, przerażającej wiedzy i psychologicznej głębi. Pierwsze pojawienie się ukochanego potwora nazywa się teraz Głową Piramidy Zdarzyło się to również w Silent Hill 2.

Oprócz gier powstały filmy z marki. Jednak ogólny konsensus był tutaj taki, że filmy były bałaganem, z wątpliwymi fabułami i chaotycznymi dialogami.

Pomimo złych filmów i pogarszania się gry, dobre wspomnienia z Wczesne gry Silent Hill Pozostali z tłumem. To jest nawet kilkadziesiąt lat później.

Reklama Silent Hill

Dziś firma macierzysta Konami ogłosiła, że ​​ponownie uruchomi markę Silent Hill. Wprowadzają nowe produkty do franczyzy.

Przede wszystkim dla graczy Konami doczeka się kolejnej szansy w Silent Hill 2 Remake. Nowa wersja będzie działać na PC przez Steamlub można w nią grać wyłącznie na konsoli PlayStation 5.

Silent Hill 2 został wydany po raz pierwszy w 2001 roku, a na PC w 2002 roku. Nowa wersja gry trafiła do polskiego studia Bloober. Pracowali nad projektem Blair Witch, w którym zdecydowanie czuje się Silent Hill.

Silent Hill film – Silent Hill

Konami ponownie stworzy Silent Hill, tym razem o nazwie Silent Hill i . Silent Hill i Będzie to pierwsza oryginalna kontynuacja Silent Hill od lat. Nie ustalono jeszcze daty premiery, ale fani mają nadzieję, że nie będą musieli czekać zbyt długo.

Konami mówi: „SILENT HILL będzie zupełnie nową historią osadzoną w Japonii w latach 60. XX wieku, z pięknym, ale strasznym światem. Ryukishi07, Najbardziej znany jest z japońskich powieści wizualnych dotyczących tajemnic morderstw, horroru psychologicznego i zjawisk nadprzyrodzonych”.

Reżyser Christoph Ganz mówi: „To jest mój powrót do wszechświata, którego dotknął w 2006 roku, 15 lat temu. Film opowiada historię młodego człowieka, który wraca do Silent Hill, gdzie spotyka wspaniałą osobę miłość. A to, co znajdziesz, to czysty koszmar.

„W pierwszym Silent Hill odkrywaliśmy świat w świecie tego małego miasteczka, który był całkowicie odcięty od mgły. To było jak uwięzienie w Strefie Zmierzchu. Ale w drugiej grze twórcy gry zmienili się zasady.” Więc w zasadzie wracamy do Silent Hill., to samo miasto, ale patrzymy na ten dziwny świat i opowiadamy widok bohatera. Bohater, James, szuka swojej utraconej miłości, Mary, odnalezionej gdzieś w Silent Hill.

irytujące tematy

Gans mówi: „To jest psychologiczny terror. Pierwsze wielkie pytanie i pierwszy wielki horror o nas samych. Czy jesteśmy źli? Czy jesteśmy przy zdrowych zmysłach? Czy rozsądnie jest wracać do Silent Hill z tak wielką miłością?

„Dla mnie jednym z moich głównych celów w tym filmie jest odtworzenie klasycznego potwora z Silent Hill. Głowa piramidy powraca w tym przypadku. Niektóre stworzenia z filmu z 2006 roku były bardzo cenione przez fanów. jednocześnie ważne było dla mnie, że wróciłem z niespodzianką, nowym wszechświatem. To nowe wyzwanie. I bardzo ważne jest, aby zaprezentować te ikony nowej publiczności”.

nerwowy metaverse

Fani mają nadzieję, że w pracach jest metawers. W rzeczywistości Konami reklamuje ludzi, którzy pomagają stworzyć metaverse.

producent filmowy, Wiktor HadidehPowiedział kilka interesujących rzeczy o całkowitym zanurzeniu.

„W swej istocie jest to również idea mitu Orfeusza: gdyby człowiek mógł pójść do piekła, aby odzyskać duszę osoby, którą tak bardzo kochał w swoim życiu. Potwory są również jednym z głównych elementów, którymi byli fani czekam na. I aktualizujemy je w sposób, który upodabnia tworzenie, ale to będzie niesamowite”.

„Młodsi widzowie chcą doświadczenia grupowego” – mówi Hodeida. „Chcą przebywać z przyjaciółmi, chcą o tym rozmawiać, ale chcą też mieć to doświadczenie razem. Aktualizujemy się, dając im to, czego naprawdę chce dzisiejsza publiczność ”. Staramy się jak najlepiej. Stwórz nowe doświadczenie dla tej publiczności. Będzie bardziej interaktywny i wciągający, a teraz mamy nowe technologie”.

zastrzeżenie

Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w odniesieniu do informacji na naszej stronie są na jego własne ryzyko.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *