Seria tajemnic Netflix: najlepsze z tego weekendu

napisałem w trendy

Dziś tajemnicze serie wypełniają katalogi platformy nadawcze, choć należy zauważyć, że Netflix Oferuje dużą liczbę serii tego typu, więc może być trudno zdecydować, którą serię wybrać, aby się cieszyć weekend.

Z tego powodu poniżej omówimy trzy adresy pochodzące z różnych krajów: Polska, Wielka Brytania i Hiszpania. Produkcje te oferują różnorodne opinie i podejścia, jeśli chodzi o zmierzenie się z bardzo napiętym tematem kryminału.

Pozostawiamy te trzy wielkie tajemnicze serie, abyś mógł się nimi cieszyć podczas Następny weekend Pamiętaj, że jeśli podobają Ci się te rekomendacje, możesz udostępnić tę notatkę znajomemu lub członkowi rodziny.

bagno

To jest oryginalna polska seria autorstwa NetflixMa dwa sezony, jeden z 5 odcinków, a drugi z 6, z których oba są w pełni dostępne na platformie.

Ten serial opowiada historię powodzi, która odkryła martwe ciało w Grunty Forest, sytuacji, która ujawnia korupcję, pradawne oszustwa i ich sekrety. II wojna światowa.

Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia WichlaczSą częścią ekipy tej serii, która jest dobrym wyborem i idealna dla fanów akcji.

morze plastiku

Ta seria hiszpańskie pochodzenieopowiada historię policjanta prowadzącego śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety w miasteczku na południu Hiszpanii, miejscu, w którym do głosu dochodzą napięcia rasowe wśród robotników.

Ta seria zawiera pokazy autorstwa Alberto Manzano, Juan Carlos Quito, Pablo Tebar i Rossio Martinez-Lano A Netflix już oferuje dwa sezony.

Plastikowe morze. Zdjęcie: Netflix

służba

Ta brytyjska seria została wydana w 2012 roku i jest idealną produkcją dla tych, którzy szukają projektu wielosezonowego, ponieważ ma już 5 sezonów na platformie.

Serial opowiada historię sierżanta, który odmawia udziału w policyjnym tuszowaniu i dołącza do zespołu antykorupcyjnego. Martin Compston, Vicki McClure, Adrian Dunbar i Kelly MacDonald Poprowadź zespół ds. serialu Netflix.

służba. Zdjęcie: specjalne

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *