Seriale i filmy dostępne w Amazon Prime Video w czerwcu 2023 r. nnda nnlt | Zagraj w DEPORA

Seriale i filmy dostępne w Amazon Prime Video w czerwcu 2023 r. nnda nnlt | Zagraj w DEPORA

Netflix nie jest jedyną platformą do przesyłania strumieniowego, która będzie miała wiele nowości w czerwcu. Najlepsze wideo Będzie to premiera wielu długo wyczekiwanych filmów i seriali. Niektóre to adaptacje popularnych powieści, a inne to ostatnie sezony ukochanych programów. Zobacz tytuły tutaj.

Amazon Studios nie oszczędza na międzynarodowych mega produkcjach. Najpierw wydała „Władcę Pierścieni: Pierścienie Mocy”, aw kwietniu „Cytadelę”, dwie najdroższe serie firmy.

W czerwcu 2023 to są najlepsze programy, które zostały dodane do ich katalogu.

„My Fault” to jeden z nowych seriali, które pojawią się w Prime Video (zdjęcie: Amazon Studios)

Seriale i filmy, które pojawią się w głównym filmie w czerwcu 2023 r

1. Drugi sezon „Miłości”.

 • Premiera: 2 czerwca 2023

W drugim sezonie „With Love” przyjaciele i rodzina przeżywają pięć dużych wydarzeń, w tym ślub, przyjęcie zaręczynowe, wieczór panieński, 30. urodziny Lily i Święto Dziękczynienia. Ze swojej strony Jorge znajduje się na emocjonalnym rozdrożu po spotkaniu z rodzicami swojego partnera, Henry’ego, i zmierzeniu się z faktem, że ich nie kocha. Dzięki tym wydarzeniom i osobistym wyzwaniom bohaterowie będą zmuszeni do podejmowania decyzji, które mogą zmienić bieg ich życia i wystawić na próbę ich relacje i więzi rodzinne.

2. „Moja wina”

 • Premiera: 8 czerwca 2023

„My Mistake” jest oparty na powieści Mercedes Ron i opowiada historię Noah, 17-letniej dziewczyny, która musi porzucić wszystko, co zna dla nowego romansu swojej matki, która poślubia milionera Williama Listera. W ten sposób poznaje Nicka, przyrodniego brata, z którym trudno będzie żyć, nie tylko ze względu na sprzeczne charaktery, ale także z powodu niezaprzeczalnego, choć zakazanego przyciągania między nimi.

3 – „Barbrawa”

 • Premiera: 23 czerwca 2023 r

Barrabrava to nowy serial z udziałem Cesara i jego młodszego brata Polacco. Oba są częścią surowego baru w Club Atlético Libertad del Puerto. Mimo miłości do drużyny zostają wyrzuceni z grupy, a najgroźniejszy trybun w Argentynie wypowie im wojnę.

4. „Wytwórca kości”

 • Premiera: 7 czerwca 2023

„Huesera” to horror, który trzyma w napięciu. Historia opowiada o Valerii, która doświadcza radości bycia w ciąży z pierwszym dzieckiem, ale jej szczęście zostaje wkrótce przerwane przez klątwę rzuconą przez złego ducha. Gdy zbliża się niebezpieczeństwo, a relacje z rodziną zaczynają się psuć, Valeria zostaje zmuszona do wkroczenia do przerażającego świata czarnej magii, która grozi jej całkowitym pochłonięciem.

5. Finał sezonu „Jack Ryan”

 • Premiera: 30 czerwca 2023 r

W każdym sezonie agent CIA Jack Ryan staje przed poważnym wyzwaniem, które zmusza go do opuszczenia biura i udania się na pole bitwy. Przy tej okazji udaje mu się przechwycić komunikację między terrorystami i ponownie zostaje zmuszony do wkroczenia w ich okrutny świat.

Pozostałe premiery w czerwcu 2023 na głównym wideo

 • Premiera „Shiny Happy People” 2 czerwca 2023 roku
 • Premiera „Wspaniałej katastrofy” 16 czerwca 2023 roku
 • Premiera Jalas o te rajas odbędzie się 16 czerwca 2023 roku
 • Premiera „Calle y Poché Sin Etiquetas” 23 czerwca 2023 r
 • Premiera Jestem Panną była 23 czerwca 2023
 • Premiera American Underdog: The Kurt Warner Story 28 czerwca 2023 r

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *