„Sex Spider” chce „dobrej pamięci” zadebiutować w Vuelta a España

Carlos Rodriguez odnosi swoje pierwsze profesjonalne zwycięstwo w Etzulia ABC

Jazda rowerem

Carlos Rodriguez stoi przed premierą „No Stress” w „Big” i z maksymalną „Motywacją”, widząc „Moje marzenie jako dziecko spełnia się na ramieniu”

Wydaje się, że nazywają go „lwem”. Nie podzielam tego przezwiska, bo nie ma długich włosów. Carlos Rodriguez Cano to 21-letni chłopak, który – nawiasem mówiąc, zawsze ma krótkie włosy – nigdy nie gryzie, nawet na krótkich dystansach. Pokora przejmuje jego życie i pozostaje taki sam, mimo że profesjonaliści chcą go zastąpić Alejandro Valverde i Alberto Contador, teraz, gdy National Cycling jest sierotą postaci i ma jedyną drużynę UCI World Tour, Movistar, na krawędź degradacji.

Carlitosa możemy nazwać „pająkiem”, tę rybę, którą widział jak dziecko w morzu, bez żadnego dźwięku, niszczy i niszczy, wstrzykując swoim przeciwnikom bardzo bolesną truciznę podczas jazdy na rowerze. Rodríguez Cano bardziej lubi ten pseudonim, teraz, gdy nie był jeszcze narażony na żadne „laillazo” (daj spokój, Pajara), a „aberrones” podążają za jego kołem.

Perico Delgado potwierdza, że ​​hiszpański kolarstwo jest w zastoju. Każdy to widzi. Z tego powodu są chętni do zmiany pokoleń, doceniają jakość seksu, który w 2021 roku wszedł do zawodowca od nowicjuszy, by na cztery sezony podpisać kontrakt z potężnym brytyjskim Ineos, a w 2022 nagle eksplodował.

Wraz z 19-letnim Juanem Ayuso z Walencji i 21-letnim Raulem Garcíą Berną, są to wielkie obietnice dla krajowego sportu pedałowego. Carlos… że zabronili mu wstępu na Milongi, jego idolami są Alejandro Valverde i Alberto Contador i nie wywierają na nim presji, kocha też Miguela Induraina, którego widział na filmach, „ze względu na jego sposób bycia i jak on myśli, oprócz tego, jaki był jako biegacz.

Ten chłopak z ramienia zabłysnął w mistrzostwach Hiszpanii, będąc mistrzem szosy na Majorce, zajmując wcześniej 28 i 8 miejsce, zdobywając mistrzostwo kraju juniorów. Więc nie chcesz się spieszyć.

„Nie czuję się pod presją i nie sądzę, że mam go na koszulkę mistrza kraju w tym roku i część w następnym, jest bardzo fajny, ale to po prostu motywuje mnie, ponieważ wiem, że ludzie chcą, abym dobrze sobie radził”. mówi Dziecko. , z dobrze umeblowaną głową, prosty, studiujący eurodeputowany z Uniwersytetu w Maladze, który oglądał „Casa de Papel” z Netflixa i zdał sobie sprawę, że „celem Vuelta jest robienie wszystkiego, co w mojej mocy, aby mieć dobrą pamięć mojego pierwszego postu, najważniejsze jest dokończenie Od niego i przybycie do Madrytu czuję się dobrze i moje ciało reaguje na mnie, jeśli uda mi się wygrać etap, tym lepiej, o generale też nie myślę, będę muszę pomagać także moim kolegom z drużyny”.

Tenis Carlitos pojawia się jako alternatywa dla kolarstwa Nadal i Carlitos dla Contadora. Valverde przejdzie na emeryturę na Vuelta… „Dla mnie to zaszczyt rywalizować u boku idoli, których widziałem w telewizji, moim marzeniem z dzieciństwa jest być z nimi w trasie, bycie częścią tego jest wyjątkowe, ponieważ Widziałam, że wróciłam z entuzjazmem, kiedy mijałam mój dom… Perła Seksu obfituje, co jest kolejnym pseudonimem, do którego muszę dążyć, bo w przyszłości może zabłysnąć jako punkt odniesienia dla hiszpańskiego kolarstwa. Carlos Rodriguez jest jak zwykle spokojny. Sahel powoduje to zakłopotanie ze względu na genetykę i czystą osobliwość. „Bieganie w Hiszpanii i Granadzie bardzo mnie zachęca, a robienie tego razem z kibicami, którzy mnie wspierają, rozluźnia mnie i na pewno da mi dużo energii” – ostrzega.

Wie, że będzie musiał wspiąć się na Sierra Nevada i że tłum będzie po jego stronie, choć zamiast szukać zwycięstwa czy czerwonej koszulki, musi wesprzeć swoich przywódców, czy to ekwadorski Richard Carapaz, złoto olimpijskie, czy Ethan. Hayter (zwycięstwo w Polsce), podobnie jak Pavel Sivakov na Vuelta Burgos, który zapewnił mu zwycięstwo na półmisku w Laguna de Neila i zajął czwarte miejsce, będąc pierwszym Hiszpanem, najlepszym młodzikiem i dziesiątką w górach. A teraz debiutuje na Vuelcie i liczy.

„Wspinałem się kilka razy na Porsche i bardzo dobrze znam okolicę, bo jest blisko i wiem, że poparcie ludzi w Sierra Nevada będzie jeszcze większe” – dodaje.

To znaczy, że człowiek z Granady zebrał cztery „Top 5” w wyścigach etapowych, nie ma żadnych zobowiązań, ale boją się go, odkąd zajął drugie miejsce w Tour de I’Avenir (przyszłość) za Norwegiem Tobiasem Hallandem Johannenssenem. Dlatego pojechał na mundial we Flandrii i odegrał dużą rolę, mimo że był najmłodszym zawodnikiem w kadrze narodowej.

Zagrał na okrążeniach w Walencji i Andaluzji, osiągnął swój pierwszy zawodowy sukces w Etzulia, narodowy tytuł długodystansowy, i zajął piąte miejsce w San Sebastian Classic… Jego rekord jest wciąż krótki z powodu 21… Ale postęp, meteoryt, gwiazda się robi. Wyróżniał się nawet przeciwko Słoweńcowi Tadejowi Pogacarowi w teście Strade Bianche, dlatego postrzegają go jako następcę Murciańskiego „pocisku” Valverde. To on mówi „fortepian”. Że… „Alejandro i Contador są niezastąpieni”, mówi. Zdarza mu się jak Carlitos, gracz ATP, że Rafa Nadal jest wyjątkowy, proszę.

„Dużo się nauczyłem i chcę się uczyć dalej” – podkreśla pajęczy biegacz Ineos, a wartości idą w parze z Valverde, „który nie przestaje walczyć”. Nie jest zaskoczony uzyskanymi wynikami, choć przyznaje, że „występ jest dobry, z radością robię krok do przodu w stosunku do 2021 roku, a nagrodą jest wsparcie i sympatia, które czuję”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.