Sezon 2 Wiedźmina ma już datę premiery i zwiastun, a także anime | أيض zabawa

Jest już bardzo blisko! Netflix właśnie ogłosił datę premiery drugiego sezonu Wiedźmina, a także ujawnił swój pierwszy zwiastun.

W piątkowe popołudnie Wiedźmin Con, konferencja poświęcona MagikRozchodzą się ważne wiadomości.

Najbardziej oczekiwane jest Data premiery 2. sezonu Wiedźmina na Netflix. Dwa lata po rozpoczęciu zdjęć, po przełożeniu ich z powodu epidemii, drugi sezon zostanie pokazany po raz pierwszy 17 grudnia.

Aby uczcić to ważne ogłoszenie, pokazał się również Netflix Pierwszy oficjalny zwiastun, który możesz zobaczyć tutaj:

Zwiastun pokazuje nam to, co już widzieliśmy w poprzednich zapowiedziach na Twitterze i innych sieciach społecznościowych: to Siri będzie głównym bohaterem tego sezonu.

Ciri jest ważną postacią w całej sadze i ma bardzo szczególny związek z El Brujo (nie chcemy nakładać spoilerów na tych, którzy nie grali w gry lub nie czytali książek).

Była dziewczyną w pierwszym sezonie, ale tutaj widzimy, jak stała się dojrzałą kobietą i wygląda na to, że jej prawdziwy potencjał zostanie ujawniony.

Zwiastun pokazuje nam również postaci, które są bardzo lubiane przez fanów i czytelników książek, takich jak Jasker Bardodo.


Nowy Fire TV Stick ma większą moc i nowy pilot z Alexą, który dodaje kilka skrótów i w tym przypadku pozwala kontrolować głośność i ma przycisk włączania i wyłączania.

Magik Jest to średniowieczna seria fantasy oparta na celebrytach Liberos de WitcherNapisane przez polskiego Andrzeja Sapkowskiego. Wyprodukowali również jedną z najlepiej sprzedających się historii gier wideo, Magik Projekt CD.

Aby nie trzeba było czekać aż do grudnia, tego lata Netflix wypuści film anime na podstawie sagi.

jego nazwa Wiedźmin: Koszmar Wilka Opowiada historię Wissemera, wychowawcy i wychowawcy Geralta z Rivii. Byłby to więc rodzaj wprowadzenia do serii.

Premiera Wiedźmina: Koszmar wilka 23 sierpnia, za nieco ponad miesiąc, a tutaj możecie obejrzeć zwiastun:

Dzieło wykonuje koreańskie studio Studio Mir, znane z serialu Legenda KorraiDostępne również w serwisie Netflix.

Oczekiwanie stało się wieczne, ale jest już prawie tutaj …

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *