Sezon 7 „Najcięższych więzień świata” pojawi się na platformie Netflix 15 września

Sezon 7 „Najcięższych więzień świata” pojawi się na platformie Netflix 15 września

Wewnątrz najcięższych więzień na świecie To serial dokumentalny, w którym opowiada nam o więzieniach o zaostrzonym rygorze na całym świecie.

Przedstawiony przez Raphaela Rowe’a, byłego niesłusznie skazanego brytyjskiego więźnia, zabiera nas w podróż po – jak głosi tytuł – najsurowszych więzieniach świata. Serial ma obecnie siódmy sezon.

Sezon 7

prawie

Informacje o szóstym sezonie serialu Od najcięższych więzień świata

Wewnątrz najcięższych więzień na świecie

Szósty sezon serialu „W najcięższych więzieniach świata” składa się z czterech odcinków. Każdy odcinek przeniesie nas do więzienia w konkretnym kraju, w tej części cyklu Rowe przedstawiamy więzienia w Mołdawii, Cyprze, Bośni i Grecji. Raphael Roux będzie naszym przewodnikiem, tak jak robił to od sezonu 2. Pierwszy sezon przedstawił irlandzki reporter śledczy Paul Dermot Connolly, który odwiedził więzienia na Filipinach, w Meksyku i w Polsce.

W poprzednim sezonie Rowe odwiedził więzienia na Filipinach, Grenlandii, w Niemczech, Mauritiusie, Lesotho, Kolumbii, Rumunii, Norwegii, Ukrainie, Papui Nowej Gwinei i Belize.

Jest to oferta bardzo uczciwa i nie przypadnie do gustu najbardziej wrażliwym duszom. Coś mi mówi, że będzie więcej sezonów i jak sądzę, zostało mnóstwo miejsc do przynajmniej „przeanalizowania” przez widzów.

Data premiery 7. sezonu

15 września 2023 r

Gdzie zobaczyć wnętrza najtrudniejszych więzień na świecie

W Netflixa.

Zastępy niebieskie

Rafał Rowe
Paula Connolly’ego

Wewnątrz najcięższych więzień na świecie

nazwa: Wewnątrz najcięższych więzień na świecie

Pozew sądowy: „Inside the World’s Toughest Prisons” to serial dokumentalny, który opowiada o naturze więzień o zaostrzonym rygorze na całym świecie. Tym razem: Mołdawia, Cypr, Bośnia i Grecja. Wycieczka po najgorszych więzieniach na świecie dla tych, którzy chcą wejść.

pory roku: 7

naród: Zjednoczone Królestwo

Aktorzy): Raphaela Rowe’a i Paula Connelly’ego

Firmy: Emporium Productions, Netflix

Uwaga użytkownika

0 (0 głosów)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *