Silny popyt ze strony Barby Silenzi na El Polaco na SHOW El Intransigente

Upewnij się, że para Polskie I Barbie Silenzi Dużo mówić w ostatnich dniach, ze względu na rezygnację jego trenera w «Pokaż Akademię Meczową»Od tego czasu najwyraźniej nie był w stanie skoordynować z nimi więcej razy podczas prób. Jednak głównym powodem jego pożegnania jest zła relacja między tropikalną piosenkarką a tancerką, która mnie osobiście dotknęła Kiki Perez do pracy. W środku tego, a Silne zapotrzebowanie Barby na El Polaco, gdy jest na torze.

«To, co stało się później, miały niewielkie problemy w czasie, gdy Celeste Moriga zastąpiła Barbie” Caro Molinari powiedział Joe’s Angel de Brito Cycle. “Czy Barbie jest zazdrosna o Celeste?”, zapytał gospodarz “LA de la Magnana”. “Tak, zazdrosna? „Bardzo”, powiedział zachęcająco „Mały Anioł”. „Ale powiedzieli mi, że są przyjaciółmi” – powiedział Di Brito. „Była bardzo zazdrosna i poprosiła Kiki, aby nie wykonywała zmysłowych ruchów tanecznych” – powiedział Molinari.

„Dlaczego?” zapytał anioł. Powiedziała do niego: „Ponieważ partnerem El Bulaco jestem ja”.wspomniała Caro. „Ale to jest taniec, to fantazja” – powiedziała Andrea Taboada, bardzo zaskoczona postawą Silenziego. „Mówię to z całą miłością na świecie, ponieważ wiem, że Barbie przechodzi przez trudny okres i zły moment osobisty, ale jakie to podstawowe. Jury Show Match La Academia stwierdziło, że są to dwie tancerki, Celeste jest tancerką i jest jej przyjaciółką.

„Dobra, ale wielu ludzi zakochało się w tancerce. Potem była inna alternatywa, kiedy Barbie tańczyła z Rodrigo Tabari, kiedy El Bulaco miał motyw rodzinny, El Bulaco groził rezygnacją, ponieważ nie chciał, aby Rodrigo zajął jego miejsce. Ale to kwestia zazdrości zawodowej”.Mówca skomentował. Angel bronił go: „Rodrigo jest wyjątkowym wokalistą, jest jednym z najlepszych, ale El Pulaco ma jeszcze jedno błogosławieństwo”.

– Tak mi powiedział Quique Pérez, nie zmyślam – podsumował Molinari. Co zawodnicy pomyślą o słowach dziennikarza? Trzeba przyznać, że ostatniej nocy, podczas jego ostatniego występu na parkiecie Marcello Tenelli, kiedy Di Brito o to zapytał, oboje zaprzeczyli, a nawet bardzo się rozgniewali na dziennikarza rozrywkowego. Głównie piosenkarka tropikalna, która miała gorący crossover z prowadzącym na żywo LAM.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *