Skandal w Wenezueli: burmistrz Chavisty ogłasza, że ​​priorytetem będzie dla niego szczepienie paramilitarnej grupy Zjednoczonej Partii Socjalistycznej na wirusy

Skandal w Wenezueli: burmistrz Chavisty ogłasza, że ​​priorytetem będzie dla niego szczepienie paramilitarnej grupy Zjednoczonej Partii Socjalistycznej na wirusy

Wideo Burmistrz Wenezueli zapowiada, że ​​priorytetem będzie szczepienie bojowników rządzącej Zjednoczonej Partii Socjalistycznej w Wenezueli (PSUV) wywołał oburzenie we wtorek w Wenezueli.

Zdjęcie zostało wyemitowane przez lokalną gazetę Prasa Tachira, oferuje Wellingtona Vivasa, Burmistrz Gminy Garcia de Heviawiedząc, że dawki dostarczone do miasta zostaną zastosowane do członków Jednostki bojowe Hugo Chavez (UBCH), paramilitarna grupa związana ze Zjednoczoną Partią Socjalistyczną, którą nazywa „ich szefowie”.

„W duchu wdzięczności pragnę powiedzieć, że nadeszło błogosławieństwo szczepionki” Kostka do gry Żywy w fotografii. W tym sensie, w uznaniu jego pracy, lojalności i chęci obrony procesu rewolucyjnego, Postanowiłem, że będą mieli dwa miejsca, aby jako szefowie UBCH mogli zaszczepić swoje rodziny.”

obecnie Nie wiadomo, jaka szczepionka zostanie zastosowana w gminie, a także gdyby grupy priorytetowe i zagrożone zostały zaszczepione przed zaszczepieniem bojowników Chavisty.

Prawdą jest Cała wenezuelska kampania szczepień spotyka się z zarzutami braku przejrzystości, ponieważ reżim Maduro dostarczył niewiele szczegółów na temat standardów szczepień i liczby dawek dostępnych w kraju.

Wiceprezes , Delsey RodriguezWyjaśnił w sobotę, że Około 11% Wenezuelczyków zostało już zaszczepionych, czyli ok. 3 300 000. Ale szczepienia, jakie otrzymała dyktatura zgodnie z opublikowanymi informacjami, syn 2 730 000, To wystarczy na jedną dawkę dla takiej samej liczby osób.

Jednakże szeroki przód wolny wenezuela FAVL, składający się z głównych sił opozycyjnych, potwierdził, że „Zaledwie 1,2%” s Domagał się, aby szczepionka przeciwwirusowa była dostępna „w trybie pilnym, równym i bez dyskryminacji politycznej”.

Nie wiadomo, kiedy wpisał liczbę 570 000, której będzie brakować w liczbie podanej przez Rodrigueza, do którego musimy dodać te odpowiadające drugiej dawce, które otrzymają osoby, którym wstrzyknięto pierwszą dawkę między 15 maja a 5 czerwca, oprócz tych, które wstrzyknięto po soboty

ostatni piątek Kraj karaibski podpisał umowę z rosyjską firmą farmaceutyczną Jiropharma wysyłać 10 milionów dawek szczepionki EpiVacCorona لقاح, których data wjazdu do kraju jest nieznana.

Co więcej, Nieco ponad 11 milionów sztuk systemu Covax w dostawieWedług Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia (PAHO), Wenezuela jest winna część pieniędzy na spłatę ryczałtu, ale rząd nalega, aby ją zapłacić.

System, który określał masowe szczepienia na miesiąc sierpień, potem przesuwał je na wrzesień, a potem na październik, Teraz twierdzi, że w grudniu 70% populacji zostanie zaszczepionych.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *