Składki ubezpieczeniowe miażdżą ludzi

Składki ubezpieczeniowe miażdżą ludzi

Prawodawcy z Florydy omówili plan w poniedziałek, aby spróbować wzmocnić rynek ubezpieczeń domów. Jednak właściciele domów nie odczują natychmiastowej ulgi pod względem składek, podały lokalne media.

Dla mnie WLRNSenacka Komisja ds. środków zatwierdziła plan (SB 2-D) pierwszego dnia specjalnej sesji legislacyjnej zwołanej przez gubernatora Rona DeSantisa.

Jaki jest powód do niepokoju? Ubezpieczyciele domów na Florydzie „wycinają” dziesiątki tysięcy klientów i dążą do dużych podwyżek cen.

„Trzech ubezpieczycieli ogłoszono upadłość – Lighthouse Property Insurance Corp., Avatar Property & Casualty Insurance Co. oraz St.

Po tym, jak prawodawcy spotkali się i przyjęli wstępne środki, senatorowie Demokratów uznali, że „obniżenie składek w krótkim okresie niewiele da”.

Republikanin Jim Boyd, przewodniczący Senackiej Rady Bankowości i Ubezpieczeń, powiedział, że „chciałby widzieć niższe stawki w krótkim okresie dla właścicieli domów”.

Stwierdził jednak, że starają się zapewnić ciągłość transmisji. „Od razu Dążymy do osiągnięcia stabilności na rynkuI myślę, że to nasza praca”.

Z drugiej strony senator Lauren Bock bezskutecznie zaproponowała roczne zamrożenie ceł, zauważając, że Składki ubezpieczeniowe „miażdżą ludzi””, donosi wspomniany broker.

Zasadniczo dyskusje koncentrowały się na zmniejszeniu roszczeń z tytułu pułapu, kosztów postępowania sądowego i kosztów reasekuracji dla ubezpieczycieli majątkowych.

Wyjaśnili, że projekt ustawy częściowo umożliwiłby polisom ubezpieczeniowym uwzględnienie nowych odliczeń za uszkodzenia dachu.

Udział własny wynosi 2 procent całkowitej wartości ubezpieczonego domu lub 50 procent kosztów wymiany dachu. Na przykład dwuprocentowy rabat na dom za 300 000 USD wyniesie 6000 USD”.

Ujawniono, że „odliczenia nie będą pobierane za takie rzeczy, jak szkody spowodowane huraganem lub sytuacje, w których spadają drzewa i dochodzi do naruszenia dachów”.

Amerykańskie Biuro Ochrony Finansowej Konsumentów zauważa, że ​​„ubezpieczenie właścicieli domów chroni Twoją własność”.

„Kiedy masz kredyt hipoteczny, pożyczkodawca chce mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest objęta ubezpieczeniem. Dzięki temu możesz opłacić utratę i uszkodzenie nieruchomości w przypadku czegoś nieoczekiwanego, takiego jak pożar lub kradzież” – dodają.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.