Skończyli Pulako Gwenesh i mają nadzieję wydać album w listopadzie

Skończyli Pulako Gwenesh i mają nadzieję wydać album w listopadzie

Twórcy filmu o śpiewaku tanga i ikonie saavedry Roberto „El Polaco” Goyeneche informują, że postprodukcja jest już gotowa i mają nadzieję, że film trafi do kin w listopadzie tego roku.

To dzieło audiowizualne nosi tytuł „Roberto Guinesh”. „Kształty nocy” reżyseruje i produkuje Marcelo Goyeneche, jego siostrzeniec i reżyser z bogatą karierą, autor m.in. „Długiej podróży Alejandra Borbona” i „Pielęgniarki Evity”.

Zdjęcia rozpoczęły się we wrześniu 2021 r. na podstawie zeznań Adriany Vareli, Lito Nebii, poety Jorge Bocanery i innych.

Zawiera także sceny nakręcone w dzielnicy Saavedra, takie jak murale Melián pod adresem 3200, róg Superí i Besares; A także karuzela Parque General Paz i przejście podziemne na Avenida Balbín, które nosi jego imię.

Na początku lipca tego roku Procedura Pokaz pokazowy w siedzibie DAC (Argentine Film Directors).

W tym kontekście Marcelo Gojnic powiedział, że zespół pracuje nad premierą filmu dokumentalnego w listopadzie tego roku.

„Nie da się myśleć o tangu bez powiązania jego życia z argentyńską polityką, dlatego też czas Goynicia jako centralnej postaci przez ponad cztery dekady pokazuje nam zmiany w obrębie gatunku, w którym wiedział również, jak wymyślić się na nowo, aby zostać bohaterem do końca” – stwierdził reżyser.

Jeśli spodobała Ci się ta notatka…

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *