Sky Rojo pokonuje Machos Alfa w rankingu Netflixa

Sky Rojo pokonuje Machos Alfa w rankingu Netflixa

„Machos alfa” i „Sky rojo” to dwie hiszpańskie historie, które mają miejsce w rankingu nieanglojęzycznych seriali na platformie Netflix.

W 2022 roku ukazuje się „Machos Alfa”, stworzony przez braci Caballero z La que se avecina. W pierwszym pełnym tygodniu na platformie, między 2 a 8 stycznia, fantasy Contoberneo obejrzano 19,09 miliona godzin, plasując się na ósmym miejscu wśród najlepszych seriali nieanglojęzycznych na świecie. W następnym tygodniu udało mu się awansować na liście.

Między 9 a 15 stycznia komedia uplasowała się na szóstym miejscu w rankingu, choć jej zużycie spadło do 15,2 mln godzin. Tytuły, które wyprzedził to: 2. sezon „Piekło dla singli” i „Alicja na pograniczu”, 1. sezon „Lady of the Dead” i „Glory” oraz 3. sezon „Królowej Południa”, do którego ostatecznie udało się dotrzeć na szczycie z 51,93 milionami godzin oglądania.

’czerwone niebo’

Trzeci i ostatni sezon tej powieści akcji pojawił się na platformie Netflix 13 stycznia i w ciągu pierwszych trzech dni udało mu się zdobyć miejsce na liście. Powieść zajmuje ósme miejsce z obejrzanymi 13,59 milionami godzin, co z pewnością wzrośnie o kilka miejsc. W Hiszpanii „Sky Rojo” wyprzedził „Machos Alfa”, który prowadził w pierwszych tygodniach 2023 roku.

Platforma udostępnia dane, dzięki którym wiemy, w jakich krajach pojawiają się główne zakłady. Z drugiej strony „Machos Alfa” powtarza się w pierwszej dziesiątce w Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Chorwacji, Grecji, Serbii, Polsce, Argentynie, Urugwaju i wdziera się na Cypr i Słowenię. Jednak „Sky Rojo” na razie nie osiągnęło tak dużej skali, ponieważ hiszpańskiemu szczytowi towarzyszą tylko cztery terytoria: Szwajcaria, Argentyna, Urugwaj i Gwadelupa.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *